GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ Zľava -15 % na kategóriu ANÁLNE POMÔCKY s kódom "ANL15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALY - PRIPRAVENÍ TO ZAŽIŤ?
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Orálny sex: čo ho zaručene uspokojí? Naučte sa techniky na božský blowjob

Tipy a triky na najlepší orálny sex- manuál pre ženu

Orálny sex je považovaný za jednu z najobľúbenejších sexuálnych párových praktík, často je nevyhnutnou súčasťou predohry, ale samozrejme môže ísť o hlavnú aktivitu, od jej začiatku až do slastného konca. Dôkazom je napríklad výsledok ankety, ktorú zverejnil server Superdrug Online Doctor. Odhalila, že z viac ako tisícky Američanov a Európanov sú orálne praktiky dôležité pre 73 percent mužov a 62 percent žien. Bližšie sa ale pozrieme na uspokojovanie mužov ústami, tzv. feláciu a to konkrétne zo ženskej perspektívy, za predpokladu jej realizácie v heterosexuálnom páre. Pokúsime sa priblížiť určité efektívne techniky, celkový prístup k praktike a niektoré ďalšie odporúčania. Pokiaľ bojujete s vnútorným blokom či celkovým odporom k orálnemu láskaniu vášho partnera a nehodláte na tejto skutočnosti nič meniť, možno vás nepresvedčíme, aby ste čítali ďalej, čo je na druhej strane možno tak trochu škoda, hoci vás k akémukoľvek sexuálnemu dobrodružstvu nemá nikto právo nútiť. Avšak musíme podotknúť, že aj podľa prieskumov je neoddiskutovateľným faktom, že felácia je preferovanou milostnou aktivitou pre prevažnú väčšinu mužov. Pokiaľ sa necítite sebavedomo či úplne komfortne, čo sa poskytovania potešenia ústami mužom týka, radi by sme vám ponúkli niekoľko tipov a odporúčaní, ktoré vás môžu nabudiť a inšpirovať. Podotýkame, že v prípadoch, keď má žena voči tejto praktike či ďalším sexuálnym aktivitám vnútornú bariéru vplyvom akejkoľvek neblahej traumatickej skúsenosti (ale vnútorne by chcela súčasný postoj zmeniť), je vhodné primárne využiť pomoc odborníkov (psychológ, terapeut atď.). Prevažná väčšina žien aktívny orálny sex prevádzkuje alebo s ním má minimálne nejakú skúsenosť a určite každá z nás chce byť pre svojho partnera jedinečná, žiaduca a najlepšia.... a to samozrejme aj v schopnostiach intímnej roviny vzťahu. V prípade, že ste v súčasnej chvíli single, aj vám sa môžu niektoré rady, ako rozmaznávať mužov penis ústami, hodiť a navnadiť vašu chuť vniesť v budúcnosti do tohto typu milovania nový rozmer kreativity. Ktorá žena by sa nechcela stať pre svojho vyvoleného nezabudnuteľnou bohyňou orálneho potešenia?

Základom úspechu je nadšenie pre vec

Ak odhliadneme prvotne od odporúčaní konkrétnych techník, nesporným kľúčom úspechu bude váš prístup a postoj k orálnemu uspokojovaniu partnera. Dámy, verte, že naozaj najdôležitejší nie je samotný postup, pokiaľ je na vás úplne viditeľný nulový zápal pre aktivitu a všetko robíte mechanicky a bez štipky entuziazmu. Ani váš prijímajúci náprotivok sa rozhodne nemôže cítiť ako v siedmom nebi, pokiaľ je zrejmé, že celú akciu absolvujete nasilu a nemyslite si, že si partner váš predstieraný zápal nevšimne. Energia, aktivita a nadšenie pre mužov predstavujú silný podvedomý signál, ktorý samca zapína ako dole, tak aj hore. Muži sú vzrušiví hlavne zrakovo a pokiaľ uvidia, že aj pre vás je toto milovanie vzrušujúce, budete pre neho v každom momente krásna, hoci váš make-up a účes nebudú v aktuálnej situácii dokonalé. Rozhodne je ale pre vás lepšie zakomponovať praktiku do milostného života, až keď sa na ňu obaja budete naozaj cítiť vyladení, psychologický aspekt prístupu hrá vždy hlavnú rolu. Verte tomu, že duševná a emocionálna príprava na orgazmus je takmer rovnako horúca ako samotný následný orgazmus.

Pokiaľ sa na feláciu pozeráte ako na povinnosť, váš náprotivok spozná, že vás to nebaví. "Vaším cieľom je, aby váš partner mal pocit, že jeho potešenie je tou najdôležitejšou vecou na svete," hovorí klinická sexuologička Valon Alfordová, majiteľka spoločnosti Vitality Wellness Solutions. Možno sa konkrétne vás odmeraný prístup netýka, teda nie je problém vrhnúť sa na vec, len by ste radi získali v poskytovaní orálnej slasti väčšiu sebaistotu a osvojili si niečo nové. Výborne, smelo môžete začať, ale ešte malý moment. Snáď nie je príliš nutné zdôrazňovať, že dodržanie zásad hygieny by malo byť samozrejmosťou. Ak váš predchádzajúci partner nebol v tomto ohľade voči vám, slušne povedané, ústretový, úprimne vás ľutujeme a nečudujeme sa, že nemáte praktiku spojenú s najpríjemnejšími pocitmi. A viete čo? Taká spoločná sprcha je parádnym začiatkom každej predohry a muž ponuku na vzrušujúce sprchovanie určite neodmietne. S týmto súvisí aj otázka holenia intímnych partií, podľa vášho prístupu k prítomnosti či absencii pubického ochlpenia môžete aj o túto údržbu obohatiť vašu kúpeľňovú prípravu. Taktiež by sme chceli spomenúť, že v prípade známosti na jednu noc alebo pokiaľ nepoznáte sexuálnu históriu vášho náprotivku, bude veľmi vhodné použiť kondóm. Aj prostredníctvom felácie sa totiž môžete nakaziť pohlavne prenosnou chorobou, čo určite nie je bonusom, ktorý si z celého zážitku chcete odniesť.

Komunikácia je základ úspechu

Než sa začneme zaoberať témou, je nutné predostrieť, že každý z nás je jedinečný a samozrejme by ste mali cítiť so svojim partnerom určitý stupeň emocionálneho prepojenia a postupovať intuitívne podľa jeho reakcií na vami vykonávané príjemnosti. Každá žena, ktorá mala počas svojho života viac ako jedného sexuálneho partnera, by určite mohla potvrdiť, že to, čo v intímnych radovánkach zaručene platilo na jej ex, necháva napríklad súčasného partnera takmer chladným. Prípadne, že jeho erotogénne zóny a preferencie techniky dotykov, bozkávania, vyvinutého tlaku na tieto oblasti tela ju prinútili postupne sa naučiť zase niečo nové. V tomto ohľade samozrejme nemôžeme poskytnúť univerzálny recept, podľa ktorého upečiete ten najluxusnejší orálny zážitok pre každého muža na svete. Základom v každom vzťahu (a nielen v oblasti sexu) by mala byť otvorená komunikácia založená na úprimnosti, vzájomnej dôvere a tolerancii. A rovnako je tomu tak aj pri orálnom uspokojovaní vášho muža. Taká rada by mohla byť považovaná za klišé a je očakávateľné, že ostych jedného z vás môže hrať tiež určitú úlohu. Potom je vhodné postupovať opatrne a intuitívne, s jemnejšou razanciou. Chcete predsa svojmu partnerovi poskytnúť rozkoš a nie bolesť (ak sa nebavíme o BDSM praktikách). Ak máte v posteli odvážnejšieho muža, ktorý sa nebojí presne si povedať, čo si praje a ak ste vopred naklonená vzájomnému objavovaniu, máte obaja vopred vyhrané.

Ak sa zatiaľ ale ešte príliš nepoznáte a nejedná sa o epizódu na jednu noc (a pravdepodobne pre mnohých poslednú) s machom, ktorého ego je vyboostované do nebies, máloktorý muž vám hneď zo štartu poskytne sebavedome kompletný manuál k svojmu penisu. Ale na druhej strane, ak už ste trochu pokročili, verbálna navigácia môže byť veľmi vzrušujúca. A následne pre vášho partnera aj vaše komentáre, pokiaľ mu budete hovoriť, čo sa chystáte urobiť, dávate mu spätnú väzbu, ako veľmi vám chutí a ako si celkovo celú akciu aj jeho úžasný penis užívate. A teraz sa dostávame k horúcejšej otázke, a to síce k ochote žien prehltnúť ejakulát alebo sa tomuto zakončeniu vyhnúť. Pre niektoré ženy je takéto finále vzrušujúcim momentom, dokonca aj určitým fetišom, ale naopak mnohé ženy takú predstavu neznesú. Nikto vás samozrejme nemôže nútiť, aby ste pri vyvrcholení jeho spermie prehĺtali. V prípade, že by ste rada také prianie partnerovi splnila, ale prekážkou je nepríjemná chuť ejakulátu, môže svoju príchuť muž čiastočne ovplyvniť zmenou stravy/ životosprávy. Na trhu sú v súčasnej dobe už dostupné aj najrôznejšie perorálne kvapky, ktoré pri dlhodobejšom užívaní taktiež upravia chuť ejakulátu. Ak ani tieto metódy nezaberú, nezúfajte, pre mnohých mužov je vzrušujúce vyvrcholiť napríklad na prsia či tvár partnerky.

Dámy, rozhodne si nemyslite, že muži (pokiaľ nejde o dohodnutú náhodnú rýchlovku) nevyžadujú žiadnu predohru a trasú sa na to, aby ste sa lačne a neurvalo vrhli na ich pýchu. Iste by sa aj takí našli, ale budú tvoriť menšinu vzorky. Ak si užívate príjemný večer napríklad pri poháriku dobrého vína, pozeráte sa na obľúbený film či počúvate hudbu vami preferovaného žánru alebo ste v akejkoľvek situácii, keď cítite eroticky dusnú atmosféru a schyľuje sa k akcii, začnite všetkými spoločnými nežnosťami patriacimi k vašej rozohrievacej fáze. A ak si chcete naozaj užiť a vychutnať toto spoločné dobrodružstvo, bude samozrejme vítané, ak sa dohodnete, aká pozícia/poloha bude komfortná pre vás oboch.

Ako na to?

Začnite pomaly, sformujte pery do "O" a pevne nimi zovrite penis. Z palca a prstov tiež vytvorte krúžok a pohybujete rukou po penise nielen hore a dole, ale aj otáčaním do strán. Zamerajte sa na jeho predkožku, zachádzajte pod ňu jazykom a s citom ju preťahujte. Obrezaný penis býva spravidla menej citlivý a preto vyviňte väčší tlak (podtlak). Osobitnú pozornosť potom venujte uzdičke penisu, to je časť kože, ktorá spája predkožku so žaluďom. Jedná sa o kožnú riasu a je na mužskom tele jednou z erotogénnych zón. Na mužskom penise je miesto, kde sa nachádza uzdička, brané ako jeho najcitlivejšia časť. Už samotné dotýkanie sa jej či dráždenie pri orálnom sexe môže doviesť muža k vyvrcholeniu. Ústami sajte penis a sústreďte tlak na jeho najcitlivejšiu špičku. Vyskúšajte variabilitu sania, podtlaku, bozkávania a stimulácie rukami vrátane hladkania. Podľa reakcií partnera spoznáte, čo presne sa mu páči. Ak cítite, že sa blíži k vrcholu, naopak si improvizáciu odpustite a pokračujte v osvedčenom móde, udržujte kontinuálne tempo a prežívajte s ním gradujúcu slasť. Je dosť možné, že aj pre vás budú tieto okamihy maximálne vzrušujúce. Každopádne vaše prípadné vokálne prejavy nielen vďaka rezonancii dychu v kontakte s penisom, ale aj vďaka celkovému mindsetu pre neho budú neskutočne sexy, pamätajte, že mozog je v skutočnosti najväčšou erotogénnou zónou. Pokiaľ váš partner nie je počas tejto seansy úplne mimo časopriestoru a nemá po celý čas zatvorené oči, určite sa snažte aspoň občas nadviazať očný kontakt. Pre mužov je to ďalší dôkaz, že ste zúčastnená na jeho potešení a záleží vám na jeho pocitoch. Všeobecne ale platí, že jediná a správna technika pre všetkých mužov na svete neexistuje.

Rozhodne nezabúdajte na ruky

Okrem sledovania reakcií vášho muža na všetko, čo práve robíte, vám môže byť skvelým vodítkom, ak zapojíte do tejto fázy napr. vzájomnú masturbáciu. Podľa spôsobu, ako sa váš partner uspokojuje, máte šancu odkukať, čo sa mu páči a spôsobuje mu maximálne potešenie a následne naňho jeho vlastnú rozmaznávaciu rutinu aplikovať. A v spojitosti s týmto bodom sa dostávame k dôležitému momentu, ktorý nemusia menej skúsené ženy zohľadniť. Áno, bavíme sa o orálnom sexe, ale je dôležité brať ohľad na to, že súčasná stimulácia rukami k tomuto aktu patrí, bez nej je celá akcia asi tak efektívna, ako keby ste chcela riadiť so zviazanými rukami. Nie je samozrejme žiadnou dogmou, že obe vaše ruky by sa mali venovať po celú dobu počas súčasnej stimulácie ústami výhradne penisu, naopak experimentujte a rozmaznávajte jeho ďalšie erotogénne zóny v dokonalom súlade s jeho rečou tela. Veľmi dôležitá je lubrikácia, preto sa neostýchajte dostatočne ruky nasliniť, prípadne si dopomôcť vhodným gélom na začiatok. Trenie nasucho je nielen nepríjemné, ale pri divokejšej akcii môže byť dokonca aj bolestivé, skúste si samy taký pocit predstaviť z obrátenej perspektívy.

Môžete zakomponovať stimuláciu semenníkov, hrádze aj análu

Rozhodne potom nezabúdajte na jeho semenníky, v mnohých diskusiách sa páni sťažujú, že mnoho žien sa počas felácie tvári tak, ako keby semenníky k penisu nepatrili, čo je samozrejme veľká chyba. Áno, určite sa nájdu citlivejší muži, pre ktorých sú dotyky, sanie a bozkávanie tejto časti ich tela nepríjemné, ale ide skôr o výnimky. Opäť zdôrazňujeme, že je nutné o všetkom komunikovať a v tomto prípade si počínať opatrne a jemne. Semenníky sú veľmi chúlostivé a citlivé a tak by ste k nim mali pristupovať s nehou, či už ich bozkávate, sajete, hladíte alebo hnetiete. Nech už vykonávate akúkoľvek techniku, dávajte si pozor, aby ste nespôsobili partnerovi bolesť svojimi zubami alebo nechtami... vždy si predstavte, ako nadšene by ste prijímali takýto typ kontaktu s najcitlivejšími partiami vy sama. Vyšším levelom je potom stimulácia perinea (hrádze) a následná stimulácia prostaty análnou penetráciou prstami alebo zapojením erotických pomôcok. Tejto téme by mohla byť venovaná zvláštna kapitola, ale chceli by sme upozorniť - rozhodne nie všetci muži po takomto type stimulácie túžia, rozhodne by ste vopred mali vedieť, či váš partner o takomto upgrade sníva ešte predtým, než mu takto prípadne spôsobíte bolesť, traumu či minimálne nepríjemný a trápny okamih. Pre mnohých mužov je ale stimulácia oblasti hrádze veľmi vzrušujúcim doplnkom pri súčasnom láskaní penisu a semenníkov rukami. Pokiaľ je preferencia vášho náprotivku smerovaná aj k tomuto dráždeniu, opäť odporúčame začať jemnou stimuláciou hladením, bozkávaním (rimming) s jemným tlakom prsta v oblasti hrádze a análnej oblasti pred samotným zasunutím prsta, prípadne erotickej hračky do análu. Opäť zdôrazňujeme, že je nutné mať vždy ostrihané a opilníkované nechty. Môžete si dopomôcť aj vhodným lubrikantom, aby ste predišli nechcenému poraneniu.

Skúsite umenie hlbokého hrdla?

Máloktorá žena je schopná pojať ústami penis až po jeho koreň (ak sa bavíme minimálne o priemernej európskej veľkosti), a nebojte sa, prevažne od nás muži praktizovanie tejto techniky neočakávajú, zabudnite na nereálne výjavy z pornografie. Naozaj žiadny chlap po vás nemôže niečo také vyžadovať, ale v prípade, že budete mať tú česť a nehodláte sa dobrovoľne dáviť, ponúknite mu, nech si skúsi zasunúť na tridsať minút šalátovú uhorku do krku a uvidíte jeho nadšenie a ochotu tento cirkusový kúsok vykonať. Pokiaľ si túto techniku ​​chcete osvojiť, aby ste pre neho bola bohyňou orálneho sexu, existuje určitý trik, ktorý musíte použiť, aby ste zabránili spusteniu dáviaceho reflexu. Spočíva v tom, že začnete orálnou stimuláciou, položíte ruku ku koreňu jeho penisu, tak vytvoríte bariéru, aby ste mohli kontrolovať hĺbku jeho zasunutia, čo je veľmi praktické v niektorých polohách. Ak veríte svojmu milencovi a viete už, čo od seba očakávať, ľahnite si na chrbát, mierne zakloňte hlavu a zasuňte si jeho penis čo najďalej do krku. Môžete trénovať aj sama s erotickou pomôckou. Pokiaľ je muž obzvlášť dobre obdarený, môžete základňu penisu obtočiť niekoľkými prstami, aby ste mohli vziať do úst len ​​jeho malú časť. Za predpokladu, že so schopnosťou hlbokého hrdla nemáte problémy, môžete len a len príjemne prekvapiť a minimálne čiastočne ju aplikovať, vybočenie zo stereotypu sa vždy cení. Niektoré páry ale tento štýl felácie preferujú, niekedy sú jeho drsnejšie varianty taktiež spájané s BDSM praktikami.

Twist a vákuum

Obľúbenou orálnou technikou je tzv. twist. V momente, keď má muž dostatočnú erekciu, vezmite penis do svojich rúk, pevne ho stlačte a rukou opatrne točte v opačných smeroch. Pravá sa otáča doľava, ľavá ide doprava a pohybuje sa hore k špičke. Akonáhle ešte špičku penisu začnete olizovať jazykom, verte, že bude úplne v tranze a bude vás prosiť, aby ste pokračovali. Feláciu môžete na potešenie nejedného pána taktiež obohatiť o vhodné využitie podtlaku. Penis objímte perami, nasajte a vytvorte tak vákuum, špičkou penisu vo vnútri úst môžete narážať do svojich líc, čo muži popisujú ako veľmi príjemný pocit, pripomínajúci im napr. úzku vagínu či anál, tzn. pocit zaplnenia. Nikdy nie je neskoro zmeniť svoj postoj ku ktorejkoľvek sexuálnej praktike alebo ju nejakým spôsobom obohatiť. Uvidíte, že váš partner ocení najmä vašu snahu a sebavedomejší prístup, pretože práve sebaistá žena je v spálni kráľovnou, a to bez ohľadu na to, akú konfekčnú veľkosť oblieka. Kompromisy, tolerancia a vzájomné načúvanie si by mali byť na prvom mieste v partnerskom vzťahu aj sexuálnom živote. Ak sa bavíme o umení orálneho sexu, striedanie niekoľkých techník a postupov, kedy si obaja partneri v rámci milostného vzťahu prídu na svoje, sú kľúčom k vzájomnej spokojnosti.
Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida