>> BLACK FRIDAY: Zľavy až 60 % a doprava ZADARMO na všetko! << 
Partner of Notino
BLACK FRIDAY - zľavy 60%
Luxusné darčekové balenie
Darček pre každého

Nemecká značka Fun Factory oslavuje narodeniny! Pridáte sa? 

Už 25 rokov sa vyrábajú v Brémach tie najzábavnejšie erotické pomôcky, ktoré v 90. rokoch obrátili globálny priemysel s erotickými hračkami hore nohami. Je to oslava odvahy a inovácií. Pokiaľ sa vám nejaká hračka od Fun Factory dostala do rúk, iste viete, aké pôsobivé je ich spracovanie a aké zábavné ich použitie. A pokiaľ ste s Fun Factory zatiaľ nemali tú česť, možno je tá pravá chvíľa ísť do toho ;-)

Zľava 30 % na tri bestsellery od Fun Factory 
Možno nevyužijete darčeky, ale určite využijete zľavu, ktorú vám teraz môžeme na tri vybrané erotické hračky dať. A mysleli sme na všetkých.  
TIP 1
KRÚŽOK NA PENIS
FUN FACTORY NOS
Pokiaľ hľadáte párovú pomôcku, ktorá poslúži obom partnerom, mali by ste venovať pozornosť tomuto krúžku na penis Fun Factory NOS. Krúžok má dva zosilnené body vo vnútri, aby intenzívnejšie zatlačil na penis, čím docieli ešte výraznejšiu stimuláciu. Krúžok má za úlohu priškrtiť krv nahromadenú v penise partnera, takže obmedzí jej prietok a tým zosilní mužovu erekciu. Tiež dokáže oddialiť ejakuláciu, aby ste si obaja užili dlhotrvajúcu rozkoš. Dva výstupky nad krúžkom objímu klitoris partnerky a zintenzívnia aj jej zážitky priamou stimuláciou.

TIP 2
VIBRÁTOR STRONIC G PULSATOR
Všetko, čo si sexuálny život všetkých žien žiada, sa ukrýva v tomto fenomenálnom vibrátore, alebo skôr pulzátore. Rozdiel je zreteľný v prvých sekundách po zapnutí. Zatiaľ čo vibrátor využíva motor na rozkmitanie závažíčka okolo svojej osi, čím vytvára vibrácie ako ich poznáte, patentovaná technológia pulzátora pohybuje závažím vpred a vzad, takže napodobňuje kopulujúce pohyby, ktoré sú pre mnoho žien ešte zaujímavejšie, pretože takto vytvorené vibrácie sú prenikavejšie, hlbšie a ďaleko intenzívnejšie.
TIP 3
STIMULÁTOR FUN FACTORY MANTA
Pripadajú vám iné pomôcky pre mužov veľké a nevzhľadné? Potom sa zamerajte na tento jedinečný a elegantný stimulátor Fun Factory MANTA. Je to skvelý spoločník nielen pre sólové, ale aj pre párové hrátky. Telo je vyrobené z luxusného silikónu lekárskej kvality a disponuje dvomi flexibilnými krídelkami, aby perfektne sadol každému priemeru. Stimulačné drážky na povrchu sú ako stvorené na zmyselné hladenie a dráždenie. Manta je ideálnou pomôckou aj pri orálnom sexe.Nevybrali ste si z našich troch horúcich tipov?
Nevadí. Stále sa môžete pozrieť na celú ponuku značky Fun Factory.

Bestsellery od Fun Factory