Partner of Notino
Bestsellery roku 2021Luxusné darčekové balenie
Darček pre každého

NATULI a FLAGRANTI predstavujú novinku, ktorá so sebou prináša svieži vánok NATULI ICEFALLNATULI – VAŠE TELO SI ZASLÚŽI TO NAJLEPŠIE

Dovoľujeme si predstaviť vám rýdzo českú značku NATULI, ktorá vám doslova zamotá hlavu tým najpríjemnejším spôsobom. Prémiová kvalita, vybrané ingrediencie a luxusné balenie je žiaducou samozrejmosťou.

NOVINKA

Vpustite do svojej spálne svieži vánok

Prémiový lubrikant na vodní bázi NATULI Icefall obsahuje to nejlepší z přírody: s intenzivním chladivým zážitkem můžete počítat díky mátovému extraktu a hydrolátu, islandské vodě, BIO aloe vera a extraktu z protěže alpské a zázvoru.

A zakoupíte jej exkluzivně pouze u nás na FLAGRANTI.

Vybrať si

Nenájdete v ňom nič viac, než ingrediencie BIO a organickej kvality, ktoré sú v súlade s prírodou. Extrakt mäty piepornej má navyše upokojujúce a osviežujúce účinky na pleť a pokožku a pomáha s hojením. Podporuje prekrvenie, znižuje napätie hladkého svalstva, vyvoláva pocit chladu a ľahko znecitlivuje. Tiež jej inhalácia pomáha pri zápaloch dýchacích ciest a bolestiach hlavy a má pozitívne účinky na psychiku, pretože pomáha potlačiť návaly úzkosti a pôsobí proti depresii. Tiež obsahuje Preťaž alpskú, čo je vysokohorská rastlina s vysokým obsahom antioxidantov a má vyššiu účinnosť ako vitamín C. Pôsobí antibakteriálne a antisepticky, chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi a spomaľuje prejavy starnutia. Voda z islandských ľadovcov, ktorá je prírodne filtrovaná pomocou lávových kameňov z nich preberá neuveriteľné množstvo prospešných minerálov, ktoré pomáhajú vyrovnávať pH faktor a znižujú hladinu melanínu v kožných bunkách.

Gél hodvábne jemnej konzistencie sa perfektne vstrebáva, dokonale hydratuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku. Jeho štruktúra je hladká a príjemná, nelepí, nežmolkuje a prináša neuveriteľne dlhotrvajúcu klznosť, ktorú využijete pri zvlhčení vašich intímnych partií.

Gél je postavený na vodnej báze. Vášmu telu prospeje a pomôckam či prezervatívom neuškodí.


Stále po ruke v akomkoľvek množštveLUBRIKAČNÝ GÉL NATULI PREMIUM ICEFALL 200 ML
Nieste si istý? Začnite po troškáchLUBRIKAČNÝ GÉL NATULI PREMIUM ICEFALL 50 ML
Presvedčte sa, že si ho zamilujete LUBRIKAČNÝ GÉL NATULI PREMIUM ICEFALL 5 ML
Exkluzívne darčekové balenie určené ženám FLAGRANTI PASSION BOX WOMEN

Prémiové lubrikanty Natuli

Vyrobené v Čechách s láskou a vášnou. V BIO kvalite, vegan a v luxusnom balení.


Produkty NATULI
Zavrieť