Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Hračky ovládané na diaľku - vyrazte s nimi von!

Po dlhej sychravej zime radi uvítame teplejšie slnečné dni, ktoré nabádajú k prechádzkam a mnohým vonkajším aktivitám. Láka vás predstava, že túto sezónu vyskúšate nejaké odvážnejšie aktivity? Možnosťou, ako si spestriť svoj sexuálny život a dodať napríklad návšteve reštaurácie či klubu momenty nabité adrenalínom a vzrušením, je zapojenie nositeľných erotických hračiek. A že sú pre vás takéto pomôcky úplnou novinkou, o ktorých ste ešte nepočuli? V tomto prípade rozhodne neviete, o aké zábavné a možno v niektorých prípadoch humorné momenty prichádzate.

Hračky ovládané na diaľku priamo nabádajú k tomu, aby ste ich vyskúšali niekde mimo vašej spálne.

Títo kompaktní spoločníci mnohokrát už svojim názvom približujú (vďaka častému prívlastku wearable) svoj hlavný benefit. Pokiaľ by vás napríklad neskutočne rajcovala predstava, že svoju milovanú osobu riadite prostredníctvom erotickej hračky, verte, že vďaka moderným technológiám to nie je rozhodne nemožné. Súčasný erotrh je v tomto ohľade skutočne plný technologicky vyspelých pomôcok a ponúka svojim, mnohokrát náročným zákazníkom ďaleko vyspelejšie hračky, než sú ich známi predchodcovia na diaľkové ovládanie. Či už chcete niektorou z týchto podarených vychytávok potešiť svoju polovičku či inú blízku osobu alebo si samy/i dopriať trochu toho adrenalínu na verejných miestach podľa takmer neobmedzeného výberu, dajte svojej fantázii zelenú a nájdite svoj vibračný svätý grál.

Vibrátor do nohavičiek SATISFYER TOP SECRET +

Tajomný a multifunkčný milovník, ktorý sa bude starať nadšene a takmer neúnavne nielen o ženské lono… S pulzom naviac si môžete byť istý, že v Satisyeru mysleli aj na ďalšiu (bonusovú) stimuláciu. Aby toho nebolo málo, s týmto malým diablikom si môžete užiť divokú jazdu naozaj kdekoľvek a kedykoľvek! Božský vibrátor TOP SECRET + je jedným z typov diskrétnych vibrátorov do nohavičiek, ktoré disponujú sotisfikovanou modernou technológiou. Premyslene zakrivené väčšie ramienko s príjemnou zaguľatenou špičkou poláska predovšetkým citlivý bod G. Jeho špička je pevná, aby vyvinula dokonalý tlak a pri koreni je flexibilná, aby sa skvelo prispôsobil vašim intímnym partiám a pohodlne sa nosil.

A spozornieť by mali predovšetkým milovnice dvojitej penetrácie, druhé menšie rameno s jemnými drážkami sa totiž súčasne postará o blaho vášho zadočku. Základňa v tvare širšej kotvy zaistí bezpečné použitie pomôcky a naviac je obohatená o zvýšený bod, ktorý sa zameria na klitoris a poskytne mu cielene zmyselné dráždenie. Rovná vonkajšia strana bude pod vašim spodným prádlom úplne nenápadná, a tak nikto nenadobudne žiadne podozrenie. Jeho tri výkonné motory fungujú nezávisle na sebe v režime vaginálny + klitoriálny a análny a to hneď v 12 výdatných vibračných a pulzačných rytmoch! Chod zariadenia je takmer tichý a tak stupeň utajenia závisí iba na schopnostiach vášho sebaovládania.

Úplne novú dimenziu rozkoše vám potom otvorí aplikácia Satisfyer Connect, ktorá má širokú škálu programov, či už máme na mysli výber z veľkého množstva prednastavených režimov v knižnici, vytvorenie vlastnej krivky či sekvencie vibrácii, zdieľanie s ostatnými užívateľmi, ovládanie hlasom alebo dokonca prepojenie na diaľku s telefónom partnera. A rovanko ako u ďalších chytrých hračiek od Satisfyeru s aplikáciou nesmie chýbať ani funkcia synchronizácie hudby s vibráciami a to priamo z vášho playlistu. Tri, dva, jedna...ste pripravená na trojitú dávku absolútnej slasti?

MAGIC MOTION FLAMINGO – elegantný plameniak, ktorého radi vezmete von

Elegantným dizajnom a ergonomickým tvarom nadchne malé, ale modernými funkciami doslova našliapané vajíčko Flamingo. Jeho zobáčik dokonale poláska klitoris a oválne telo je stvorené k dobývaniu G bodu. Silikónového plameniaka pri zavedení ľahko ukryjete v nohavičkách, svojim tvarom a prakticky takmer tichým chodom je predurčený k tajným a odvážnym hrátkam na verejných miestach. Či už vo vás drieme štipka exhibicionizmu alebo len chcete posunúť svoje limity, bude táto hračka skvelým spestrením pre partnerské sólo dobrodružstvo. Pomocou stiahnutej aplikácie do vášho smartphonu máte možnosť voliť vibrácie dotykom na obrazovku alebo obyčajným trasením telefónu. Chcete všetkými zmyslami prežiť podvečernú romantickú prechádzku prírodou a nechať sa roztúženou polovičkou naladiť na divokú noc? Milenec či milenka vám môže spríjemniť napríklad večerný jogging ovládaním na diaľku prostredníctom (video)chatu alebo vychytaných hier. Dámy, v takomto prípade si buďte isté, že pri návrate domov sa na neho lačne vrhnete s očakávaním vášnivého pokračovania. Chcete si vychutnať plnými dúškami vystúpenie vášho obľúbeného hudobného interpréta? Aplikácia ponúka ďalšiu vychytávku, vďaka funkcii synchronizácie hudby s vibráciami zažijete pravú symfóniu slasti. Ovládanie hudbou či zapnutý mikrofón v obľúbenom klube Vás dostane vzrušujúcimi záchvevmi tónov do nebies. Ďalšou pridanou hodnotou Flaminga je tréningový program cvičenia svalov pánvového dna. Všestranný plameniak kompaktnej veľkosti bude aj skvelým spoločníkom na cesty!

WE-VIBE MOXIE vášnivý dobyvateľ vašich nohavičiek

Máte rada vzrušujúce napätie a chcete svoje vášnivé prieskumy posunúť za dvere Vašej spálne? We-Vibe Moxie je ideálnym spoločníkom pre adrenalínom nabité zážitky na verejných miestach. Nenápadný stimulátor klitorisu tvaru kamienka dokonale priľne k vašim nažhaveným citlivým partiám. Naviac disponuje špeciálnym magnetom, ktorý bezpečne a pohodlne zafixuje tajného milovníka k Vašim nohavičkám. Diskrétny vibrátor menších rozmerov poteší tichým motorom, čo z neho robí ideálneho spoločníka na prechádzky s nerestným nádychom. Môžete si vybrať, či svojmu partnerovi/partnerke odovzdáte diaľkové ovládanie alebo dovolíte svojmu intímnemu sprievodcovi riadiť Vašu gradujúcu slasť cez mobilnú aplikáciu Feel Connect. V prípade manuálneho ovládača si užijete poriadnu jazdu pri vzdialenosti až 9 metrov. Báječná aplikácia Vás naopak nelimituje, aj keď Vás delia tisíce kilometrov. Feel Connect ponúka i vytvorenie vlastných režimov vibrácií. Už sa tešíte až Vás prostredníctvom obľúbenej krivky programu bude polovička ropaľovať počas romantickej večere v reštaurácii? Otestujte, ako dlho udržíte poker face.

Luxusná sada Magic Motion CRYSTAL DUO sa postará o skvelú kondíciu panvového dna

Dámy, pokiaľ nehľadáte typickú stimulačnú nositeľnú erotickú hračku, ale záleží vám predovšetkým na zdraví a dobrom stave svalstva vášho panvového dna, spozorníte. Sada pre posilnenie panvového dna Magic Motion CRYSTAL DUO vás zaujme na prvý pohľad nezvyčajnou sýtou tmavo zelenou farbou. Jeho moderné technológie vám doprajú časovo nenáročnú a zmyselne príjemnú cvičebnú rutinu kedykoľvek a kdekoľvek. V luxusnom balení nájdete dve atraktívne erotické a zároveň zdravotné pomôcky. Vaginálnu činku a vibračné vajíčko so závažím.

Obe sú vyrobené z extra hebkého silikónu najvyššej kvality, ktorý je celkom hypoalergénny. Ich povrch je dekorovaný jemnými drážkami a obe pomôcky disponujú dostatočne dlhými a bezpečnými manipulačnými pútkami, ktoré sú zakončené očkom či guličkou s ovládacím tlačítkom. Celkom diskrétne a pohodlne ich schováte v nohavičkách. Obe závažia sú potom tvorené ťažšou guličkou a priehľadného odolného skla, ktoré sa dá vybrať zo silikónového púzdra. Samostatná gulička funguje ako závažie. Príjemná veľkosť priemeru a váha 44 g bude ideálna pre začiatočníkov. Cieľom je udržať guličku čo najdlhšie v sebe. Vzhľadom k váhe bude chcieť gulička (najmä pri vašich prvých pokusoch) vypadnúť, takže bude potrebné zapojiť svaly panvového dna, čím bude postupne dochádzať k ich posilneniu. Pre dosiahnutie ešte väčšieho účinku je odporúčané kombinovať guličky s Kegelovými cvikmi. Akonáhle získate sebavedomie, čo sa týka zlepšenia kondície vašich svalov panvového dna, smelo s pomôckami môžete vyraziť von.

Cvičiť rozhodne môžete aj pri bežných aktivitách ako je chôdza či beh a vďaka vodotesnosti guličky ho môžete zakomponovať aj do ďalších wellness aktivít. Vibračné vajíčko sa skladá z dvoch guličiek v tvare presýpacích hodín a dopraje vám širšie možnosti využitia, než je na prvý pohľad zrejmé. Vyberte sklenenú guličku a získate tiež váhu 44 g s vibráciami. Po pridaní závažia späť sa dostanete na 78 g. Nielen, že efekt cvičenia zostane, ale pokiaľ si chcete súčasne užívať i vzrušujúce pocity, verte že je to možné. Vajíčko disponuje silným motorom s 10 vibračnými a pulzačnými rytmami, ktoré ľahko ovládate tlačítkom na konci pútka. Najväčšou výhodou pomôcok je prepojenie s mobilnou aplikáciou Whats Sense, ktorá vám ponúkne ďalšie vibračné režimy, ovládanie dotykom prsta na displeji či ovládanie hudbou. Celkom nový zážitok sľubuje možnosť prepojenia s telefónom partnera, ktorý potom vajíčko môže ovládať odkiaľkoľvek na svete, čo ocenia nielen páry vo vzťahu na diaľku. Na úspešný efekt posilnenia svalov vášho panvového dna dohliadne režim trenažéru, ktorý pomôže s cvikmi vo vašej finálnej fáze. Pravidelným posilňovaním získate nad svojimi svalmi väčšiu kontrolu, čo zúročíte skvalitnením a umocnením príjemných zážitkov z milovania, ale tiež zovretím svalov pri sexe a to poteší zase vášho partnera. Vajíčko je odolné proti striekajúcej vode, takže vzrušujúceho sprchovania s ním sa nemusíte vzdávať. Energiu mu potom doplníte pomocou priloženého USB káblu, ktorý zasuniete do naznačenej dierky v strede jeho tela. A pokiaľ vaša partnerka argumentuje, že na posilňovanie svalstva panvového dna nemá pravidelnú motiváciu ani čas, s touto sadou ju bude cvičenie rozhodne baviť a môže ho prevádzkovať kdekoľvek...a vy na to môžete cez aplikáciu tak trochu dohliadať. Neznie to ako skvelý tip na darček?

ANÁLNY KOLÍK LOVENSE HUSH, hriešna analýza na diaľku

Vyznávači análneho potešenia tiež môžu svoje hrátky posunúť o pomyselný stupienok vyššie s výkonným a multifunčkným zvodcom Lovense Hush. Predovšetkým páni so záľubou v dráždení prostaty iste ohromí mnohými nespornými prednosťami a dodá Vášmu milostnému životu nový rozmer zábavy. Na prvý pohľad sa príliš nelíši od rovnorodej ponuky análnych kolíkov, medzi jeho výraznejšie rysy patrí iba prstencová stimulačná špirála u zúženého konca a premyslene zahnutý cíp základne pre cielene láskanie hrádze. Jeho hlavná prednosť tkvie v možnosti spárovania s aplikáciou LOVENSE REMOTE vo vašom mobilnom telefóne. Pripojte sa cez Bluetooth v pohodlí domova alebo kdekoľvek na verejnosti a môžete začať extatické dobrodružstvo. Ponuka vibračných a pulzačných programov je veľmi pestrá, ale pokiaľ chcete viac, navoľte si svoj vlastný rytmus alebo využijte vibrácie aktivované zvukmi z okolia, prípadne hudbou. Prepojte sa s nedočkavou polovičkou napríklad na druhom konci sveta a doprajte mu zlomyseľne zmyselnú radosť z ovládnutia Vášho zadočku. Zaručujeme, že pod taktovkou tohto sexy šikulky v pokoji rozhodne neposedíte.
Nositeľné pomôcky s modernými technológiami a mnoho zaujímavými funkciami sú stále viac zákaznicky populárne, a tak sa ich výrobcovia doslova predbiehajú, kto príde s ďalšou inovatívnou hračkou, ktorá na trhu doposiaľ chýbala. I my sa snažíme o čo najväčšiu diverzitu v ponuke produktov, čo sa týky vašich rôznorodých prianí každého z vás, a tak verte, že v našom sortimente toho nájdete ďaleko viac a do budúcna sa určite máme, čo sa týka noviniek v tejto kategórii, vy i my na čo tešiť!
Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida