💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Môžete s ňou spať aj pozerať futbal. Aké ďalšie výhody majú Sex Dolls?

Každý sa niekedy v minulosti stretol s nafukovacou pannou, ktorá bola počas študentských čias nejedným narodeninovým alebo potom i rozlúčkovým darčekom. Krabička s nádhernou modelkou alebo herečkou ukrývala niečo, čo sa po nafúknutí len z ťažka podobalo predlohe na krabici a ani otvory nepôsobili veľmi presvedčivo. Takáto panna väčšinou neprežila večierok a len niektorí sa s ňou odvážili stráviť intímne chvíľky. Aj cez nedostatky sú nafukovacie panny u niektorých mužov stále populárne, ale technológie idú dopredu a mi dnes máme už oveľa viac možností. Vôňa devädesiatych rokov dávno vypršala a technologický pokrok od začiatku nového milénia zasiahol aj oblasť Adult Industry. Medzi najobľúbenejšie hračky pre mužov patria naozaj vydarené masturbátory z realistických materiálov vytvorené ako odliatky slávnych herečiek z filmov pre dospelých. Ale túžba po partnerovi niekedy vedie k potrebe vedľa seba naozaj niekoho mať a nie si iba chvíľkovo uľaviť. A práve preto bolo len otázkou času, než sa na trhu objavili realistické silikónové panny v reálnych veľkostiach, tzv. sex dolls.
Páčia sa vám ryšavky, blondýnky alebo možno čiernovlásky, či máte slabosť pre exotickejšie typy? Žiadny problém. Ste milovníkom extrémne štíhlych žien s veľkými prsiami alebo takých, ktoré je "za čo chytiť?" Vybrať si môžete presne podľa vašich tajných predstáv a konečne máte možnosť stretnúť kočku, ktorá bude presne váš typ. Tieto "ženy" sa nikdy nevyhovoria na bolesť hlavy, deň "blbec" ani na šikovnejšieho milenca a ich variabilné telo vám umožní splniť si nejednu sexuálnu fantáziu.

Zaobstaranie si realistickej panny nie je nič nenormálne

Motivácia k obstaraniu umelej panny môže byť skutočne rôznorodá. Nežijeme našťastie v príliš puritánskej dobe ani spoločnosti, navyše je stále prehlbujúcim sa trendom nárast počtu singles. Predovšetkým počas pandémie Covidu a izolácii zpôsobenej lockdownmi vzrástol i zákaznícky záujem o erotické pomôcky vrátane sexuálnych panien. Avšak diverzita postojov k vlastníctvu umelej panny je omnoho zložitejšia. Rozhodne nejde túžbu po Real Doll jednoducho označiť stereotypom, že takýto muži sú nejakým spôsobo zakomplexovaní a nie sú schopní nadviazať plnohodnotný sexuálny/partnerský vzťah. To potvrdzuje štúdia zverejnená vo februári 2022 v magazíne The Journal of Sex Research, ktorá dospela k záveru, že muži, ktorí využívajú náruč erotických panien nie sú iní, než ostatní. Nemajú žiadne výrazne odlišné psychologické rysy. Za ich záľubou v imitáciach žien sa neskrývajú žiadne temné motivácie ani žiadne silné frustrácie či pocity menejcennosti alebo nepochopenia.

Majiteľ podniku Naughty Harbor, ktorý prevádzkuje "nevestinec" s týmito umelými kráskami, zistenie potvrdzuje: "Väčšinu zákazníkov tvoria zadaní muži, ktorí chcú využiť erotické služby, ale nechcú podvádzať partenrku a podstupovať riziko pohlavných chorôb." Súčasné modely panien síce vyzerajú často ako reálne ženy, ale podľa názorov väčšiny mužov nie je možné pohlavný styk so Sex Dolls považovať za neveru, pretože nejde o živú bytosť prežívajúcu a vyjadrujúcu emócie.

Niektoré tolerantné a neupäté ženy by mohli považovať vlastníctvo panny svojho partnera za určitú formu tréningu, prípadne lepšiu variantu vybitia potrieb svojho partnera za predpokladu, že ony samy z rôznych dôvodov sex s partnerom mať nemôžu alebo isté aktivity odmietajú. Mnohí odborníci sú dokonca toho názoru, že by sme sa nemali báť zakomponovať pannu na sex aj do bežného intímneho života. Predovšetkým pokiaľ zo sexuálneho života vyprchala vášeň, nie je na škodu zakomponovať do vašich radovánok niečo nové. Častou fantáziou mužov je sex v trojke a panna je ideálnou kandidátkou, ak nechcete riskovať následné problémy, ktoré z takého rozhodnutia často vyplývajú.

Pozor, aby ste sa nezamilovali

Yuri Tolochko, známy kazašský kulturista a herec si získal značnú mediálnu pozornosť svojou slabosťou pre realistické panny. Jeho zoznámenie s pannou nazvanou Margo sa údajne odohralo v bare, kde Margo obťažoval cudzí muž a Tolochko ako pravý gentleman krásku ochránil. Bola to láska na prvý pohľad a Yuri sa dokonca kvôli nej naučil variť napríklad jej obľúbené gruzínske jedlo. V decembri r. 2019 sa šťastný pár rozhodol vziať, Tolochko však musel svadbu dvakrát odložiť z dôvodu pandémie Covidu. Nakoniec svoj vzťah spečatili sobášom a v novembri 2020 sa uskutočnila veľkolepá svadba. Pre šťastné konce, ale nemusíme chodiť ďaleko. Jeden z našich zákazníkov, hovorme mu napríklad Alexander, si pannu zadovážil na svoje dlhé cesty, ktoré podniká ako vodič kamióna. Mimo domu je dlhšiu dobu a v zahraničí mu chýbala spoločnosť. Či Alexander vozil svoju novú priateľku na sedadle spolujazdca sa už asi nedozvieme, ale aj toto je riešenie. Iný zákazník si nechal túto nenáročnú spoločnicu poslať na statok ďaleko v horách, o ktorý sa sám stará. No a pokiaľ by ste boli niekedy v lietadle na dovolenku prekvapený, kto to vedľa vás má sedadlo, aj toto sme už zažili :-)

Špecifiká sex dolls a ako sa o ne starať

Pokiaľ vám už nestačia bežné masturbátori, dokonca aj realistické torzá vás už začali nudiť, možno nastal čas vyskúšať milovanie s realistickou pannou. Tieto dámy sú vystužené pevnou kovovou kostrou a pohyblivými kĺbmi, a tak si ich ľahko nastavíte do požadovanej polohy, v ktorej zostanú bez toho, aby ste ich museli príliš namáhavo pridržiavať. Môžete sa tak pohodlne sústrediť na samotný akt vášho intímneho zbližovania. Príjemne Vás prekvapia nielen svojim neuveriteľne realistickým vzhľadom, ale tiež skvelým materiálom, ktorý skutočne verne imituje ľudskú kožu. Silikónové panny bývajú o dosť drahšie než panny vyrobené z TPE (termoplastického kaučuku)- oba materiály majú ako svoje výhody, tak i nevýhody. TPE zachováva teplo, ale neznesie viac ako 40°C. Oproti tomu, silikónová panna môže byť vykurovaná alebo obsahovať integrované tepelné systémy (vyhrievaná vagína etc.). Vďaka vysokej tepelnej odolnosti majú silikónové panny vo väčšej miere vyhrievacie, inteligentné, či robotické systémy. Silikónové panny majú najrealistickejší vaginálny a análny otvor, ale ich prsia a zadok sa netrasú tak reálne ako u panien z TPE. V prvých mesiacoch po rozbalení môže TPE zanechávať mastné škvrny, kým dokonale neuschne. Termoplastický kaučuk, tak môže na dotyk pôsobiť mierne lepkavým dojmom. Pravidelné pudrovanie však pokožku Sex Dolls postupne zamatovo zmatní. Silikón, rovnako ako TPE je na dotyk neskutočne hebký a pocitovo veľmi príjemný. Real Dolls sú pomerne odolné, ale je potrebné sa o spomínaný materiál, z ktorého sú panny vyrobené dôkladne starať. Vždy preto používajte iba lubrikanty na vodnej báze a špeciálny púder pre ošetrenie povrchu kože.

Ďalej je potrebné byť opatrný aj pri výbere garderóby vašej umelej partnerke. Vyberajte spodné prádlo a oblečenie vo svetlých farbách a radšej sa vyhnite tmavým a žiarivým farbám, prípadne sa u výrobcu dobre informujte, či je textília stálofarebná. Predovšetkým modely panien z TPE by mohli byť nechcene a bohužiaľ nenávratne poškodené farbami látok bežného prádla a oblečenia. Oba typy panien sú veľmi kvalitné, ako silikónové, tak tie z TPE, majú podobné vlastnosti, sú parádne poddajné. Termoplastický kaučuk i silikón sú príjemne hebké a realisticky príjemné na dotyk.

Rovnako ako pravá žena vám môže táto realistická milenka vďaka trom telesným otvorom ponúknuť sex orálny, vaginálny aj análny. Spracovanie otvorov je naozaj vydarenou imitáciou ľudského tela, avšak táto kráska bude povoľná ku všetkým praktikám, po ktorých túžite. Práve rozmery jednotlivých otvorov je potrebné si poriadne overiť a podľa toho si vybrať model s hĺbkami a šírkami telesných otvorov korešpondujúcich s vašou veľkosťou penisu.

Realisické panny sú stále vylepšované a zdokonaľované a vďaka technickému pokroku môžu byť umelé inteligentné robotické panny hudbou skorej budúcnosti. Pokiaľ uvažujete o obstaraní realistickej panny, nemusíte sa za svoje túžby hanbiť. Naopak to o vás môže vypovedať, že ste odvážný, kreatívne vynaliezavý a zaujímate sa o najnovšie technológie a to i v oblasti erotiky.

Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida