Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

SMART pomôcky - čo všetko vedia "chytré" hračky?

SMART pomôcky sú novou dimenziou zdieľanej rozkoše. Technológie idú stále dopredu a ani erotický priemysel nezostáva týmto pokrokom nepobozkaný. Chytré hračky prepojiteľné cez aplikácie na diaľku pokojne naprieč kontinentami, synchronizácia hudby s vibráciami, prepojenie pomôcok s telefónom partnera prostredníctvom videochatu alebo vytvorenie vlastných a úplne originálnych vzorov kriviek vibrácií či pulzácií patria k hlavným benefitom moderných produktov.

Presne toto sú SMART erotické pomôcky. Nejde len o ovládanie cez chytré hodinky alebo telefón. Tieto hračky vám dokážu pomôcť s tréningom alebo strážiť vašu výkonnosť či stanovené ciele. S veľkou pravdepodobnosťou je to aj cesta, ktorou sa bude erotický priemysel uberať v nasledujúcich rokoch.

Pandémia Covidu umocnila nielen komunikačnú priepasť medzi ľuďmi, ale mnoho párov zažilo aj neľahkú zaťažkávaciu skúšku v podobe dlhodobého nedobrovoľného fyzického odlúčenia. Iste aj vyššie spomínaný faktor zvýšil popularitu hi-tech pomôcok. Smart pomôcky sa stále vyvíjajú a nesporne sú hudbou budúcnosti erotického priemyslu. Virtuálna komunikácia aj zdieľané zážitky sú dnes súčasťou našich životov, čo sa premieta aj do roviny našej intimity. Či už žijete sami, vo vzťahu na diaľku alebo len chcete rozprúdiť stereotyp v milostnom živote, skúste dať šancu týmto sofistikovaným pomocníkom. Nikdy nebolo ľahšie byť si vďaka moderným technológiám tak blízko, hoci ste každý na inom konci sveta.

Zábavný PERIFIT KEGEL EXERCISER je motivujúcim trenérom
Dámy, ktoré trápi ochabnuté svalstvo panvového dna a túžia túto nepriaznivú skutočnosť zmeniť, by mohol zaujať a milo prekvapiť šikovný vaginálny trenažér PERIFIT KEGEL EXERCISER. Cvičenie s týmto trénerom pomôže nielen ku kvalitnejšiemu sexu a umocní Váš zážitok z krásneho a plnohodnotného orgazmu, ale navyše budete mať aj dobrý pocit, že pravidelným posilňovaním predchádzate riziku možnej inkontinencie v neskoršom veku. Pokiaľ nemáte vôľu pravidelne udržiavať svaly panvového dna v kondícii s fádnejšími typmi vaginálnych činiek alebo guličiek, tento roztomilý pomocník vás zaručene bude baviť.
Kúpiť

Silikónový trenažér pripomínajúci tvarom snehuliaka disponuje citlivými senzormi, ktoré rozpoznajú stisk a zaznamenajú ho do mobilnej aplikácie. Mobilnú aplikáciu PERIFIT si jednoducho stiahnete v Google Play alebo App Store. Ponúkne Vám aj články a tipy na precvičovanie panvového dna, vrátane vlastného nastavenia cvičebného plánu. Intímny tréning sa môže vďaka interaktívnej premyslenej pomôcke stať nekonečnou a zdraviu prospešnou zábavou vďaka hrám, z ktorých bohatej a nápaditej ponuky si určite vyberiete tú najobľúbenejšiu. PERIFIT zaznamenáva kontrakciu vašich svalov a na základe takto vyslaných impulzov ovládate postavu v hre, ktorá zbiera body. V každom ďalšom kole sa môžete pomyselne potľapkať po ramene, ako sa Vaša kondícia zlepšuje.

MAGIC MOTION FLAMINGO nie je len obyčajné vibračné vajíčko
Elegantným dizajnom a ergonomickým tvarom nadchne malé, ale modernými funkciami doslova nadupané vajíčko Flamingo. Jeho zobáčik dokonale poláska klitoris a oválne telo je stvorené na dobývanie bodu G. Silikónového plameniaka pri zavedení ľahko ukryjete v nohavičkách. Svojím tvarom a prakticky takmer nepočuteľným chodom je predurčený k tajným a odvážnym hrátkam na verejných miestach. Či už vo vás drieme štipka exhibicionizmu alebo len chcete posunúť svoje limity, bude táto hračka parádnym spestrením pre partnerské aj sólo dobrodružstvo. Pomocou aplikácie stiahnutej do vášho zariadenia máte možnosť voliť vibrácie dotykom na obrazovku alebo jednoduchým trasením telefónom.
Kúpiť

Ani za partnerom na služobnej ceste už nemusíte žialiť, nechajte sa svojou láskou ovládať na diaľku prostredníctvom (video) chatu alebo hrajte hry. Chcete si vychutnať plnými dúškami vystúpenie Vašej srdcovej kapely? Aplikácia ponúka ďalšiu vychytávku - vďaka funkcii synchronizácie hudby s vibráciami zažijete pravú symfóniu slasti. Ovládanie hudbou či zapnutý mikrofón v obľúbenom klube Vás dostane vzrušujúcimi záchvevmi tónov do nebies. Ďalšou pridanou hodnotou Flaminga je tréningový program cvičenia svalov panvového dna. Všestranný a skladný plameniak bude Vašim osobným strážcom rozkoše aj zdravia.

SATISFYER DOUBLE JOY zastupuje chytré párové vibrátory
Mnohými cenami ovenčený a zákaznícky populárny výrobca sa rozhodol týmto produktom potešiť všetky vynaliezavé a hravé páry. Typický tvar písmena U v sebe neukrýva len vopred nastavené vibračné a pulzačné módy pre potešenie ženinho klitorisu a vnútorné dráždenie oboch partnerov počas milovania. Stiahnite si zadarmo Satisfyer aplikáciu a spárujte hračku s mobilným telefónom alebo so šikovnými hodinkami. Mobilné aplikácie vám rozšíria škálu možného využitia, vyberte si napríklad z veľkého množstva prednastavených programov v knižnici. Podľa ľubovôle je možné upraviť aj vlastnú krivku vibrácií.
Kúpiť

Medzi ďalšie benefity patrí možnosť zdieľania s ďalšími užívateľmi, divoká zábava tak môže začať! Rovnako ako pri všetkých produktoch z dielne Satisfyeru aj pre Double Joy platí, že za málo peňazí dostanete naozaj veľa muziky. V prípade všetkých chytrých pomôcok z ich produkcie platí táto fráza doslovne. Zážitok posuniete do úplne novej dimenzie vďaka funkcii synchronizácie hudby s vibráciami priamo z vášho playlistu na Spotify. Pokiaľ sa rozhodne testovať vibrátor žena sama, využije napríklad prepojenie na diaľku s telefónom partnera či ovládanie hlasom. Rovnako môžete využiť možnosti chatu a videochatu, prípadne prežiť nespútané dobrodružstvo pri počúvaní anglicky predčítaných erotických príbehov Remotyka. Praktická menšia veľkosť a zároveň zaujímavá variabilita možností hrátok navyše predurčuje SATISFYER DOUBLE JOY k pomôckam na cesty.

WE-VIBE MOXIE ako vášnivý dobyvateľ nohavičiek
We-Vibe Moxie je ideálnym spoločníkom pre adrenalínom nabité zážitky na verejných miestach. Nenápadný stimulátor klitorisu v tvare plochého kamienku dokonale priľne k dámskym citlivým partiám. Disponuje naviac špeciálnym magnetom, ktorý bezpečne a pohodlne zafixuje tajného milovníka k nohavičkám. Diskrétny vibrátor menších rozmerov poteší tichým motorom, čo z neho robí ideálneho spoločníka na prechádzky s nerestným nádychom. Môžete si vybrať, či svojmu partnerovi/partnerke odovzdáte diaľkové ovládanie a dovolíte mu riadiť Vašu gradujúcu slasť cez mobilnú aplikáciu Feel Connect.
Kúpiť

V prípade manuálneho ovládača si užijete pri vzdialenosti až 9 metrov. Báječná aplikácia Vás naopak nelimituje, aj keď Vás delia tisíce kilometrov. Feel Connect ponúka aj vytvorenie vlastných režimov vibrácií. Už sa tešíte, až Vás prostredníctvom obľúbenej krivky programu bude náprotivok rozpaľovať počas romantickej večere v reštaurácii? Otestujte, ako dlho udržíte poker face.

Nablýskaný rabbit SATISFYER HOT LOVER vás doslova extaticky rozpáli
Zamilovali ste si králičie vibrátory a hľadáte dizajnový skvost ponúkajúci niečo navyše? Už ďalej nepátrajte, práve na Vás netrpezlivo čaká nablýskaný elegán Satisfyer Hot Lover. Metalické odlesky troch farebných variantov potešia oko nejednej vášnivej straky. Nenechajte sa vizuálnym pôžitkom zmiasť, vibrátor nie je vyrobený z kovu, ale hebkého lekárskeho silikónu, ktorý bezpečne a neskutočne nežne poláska Vaše intímne zóny. Disponuje dvoma tichými motormi, jednoduchým ovládaním. Dvoma tlačidlami ovládate dvanásť vibračných a pulzačných programov.
Kúpiť

Použitím tretieho tlačidla tohto diablika rozžeravíte a zažijete hrejivú rozkoš teplotných vĺn priamo vo svojom vnútri. Pokiaľ ešte stále nie ste presvedčené o vynaliezavosti luxusného zajačika, prepojte ho cez Bluetooth s mnohými cenami ovenčenou mobilnou aplikáciou Satisfyer Connect a rozšírte tak škálu možností jeho využitia. Aplikácia ponúka veľké množstvo prednastavených programov v knižnici, ale pokiaľ by ste si ani tak nevybrali, upravte si vlastnú krivku vibrácií. Medzi ďalšie benefity patrí zdieľanie s ďalšími užívateľmi, prepojenie na diaľku s telefónom partnera či ovládanie hlasom a výber chatu aj videochatu.

Stále ešte váhate? Rozpáľte erotické napätie pri počúvaní svojej obľúbenej pesničky vďaka funkcii synchronizácie hudby s vibráciami priamo z vášho playlistu alebo prepojením so Spotify a zažite erupciu orgazmických emócií. Pokiaľ ovládate angličtinu, započúvajte a vžite sa do vášnivých erotických poviedok Remotyka. Nechajte sa unášať vibráciami hračky počas sugestívneho prednesu predčítavajúcich a rozviňte milostnú fantáziu. 

Neposedný ANÁLNY KOLÍK LOVENSE HUSH dokonale zanalyzuje divoké fantázie
Vyznávači aj vyznávačky análneho potešenia taktiež môžu svoje hrátky posunúť o pomyselný stupienok vyššie s výkonným a multifunkčným zvodcom Lovense Hush. Dámy preferujúce stimuláciu zadočku a pánov so záľubou v dráždení prostaty určite ohromí mnohými nespornými prednosťami a dodá Vášmu milostnému životu nový rozmer zábavy. Na prvý pohľad sa príliš nelíši od rovnorodej ponuky análnych kolíkov, medzi jeho výraznejšie rysy patrí iba prstencová stimulačná špirála pri zúženom konci a premyslene zahnutý cíp základne pre cielené láskanie hrádze.
Kúpiť

Jeho hlavná prednosť tkvie v možnosti spárovania s aplikáciou LOVENSE REMOTE vo Vašom mobilnom telefóne. Pripojte sa cez Bluetooth v pohodlí domova alebo kdekoľvek na verejnosti a Vaše dobrodružstvo môže začať. Ponuka vibračných a pulzačných programov je veľmi pestrá, ale pokiaľ chcete viac, navoľte si svoj vlastný rytmus alebo využite vibrácie aktivované zvukmi z okolia, prípadne hudbou. Ako už z názvu tejto hračky vyplýva, jedná sa o tichého spoločníka a je len na Vás, ako veľmi budete mať svoje vzdychy pod kontrolou. Ste pripravený na takú výzvu? Prepojte sa s nedočkavým náprotivkom napríklad na druhom konci sveta a doprajte mu zlomyseľne zmyselnú radosť z ovládnutia Vášho pozadia. Zaručujeme, že v pokoji rozhodne neposedíte!


Ďalšie SMART pomôcky

Zobraziť kategóriu


Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida