Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Dômyselný králiček JoyFlesh Miya sa hravo postará o dvojitú spokojnosť

Rabbit vibrátory dnes patria k legendárnej osvedčenej klasike a potešia predovšetkým ženy vyhľadávajúce súčasnú dvojitú stimuláciu vagíny a klitorisu. Zo širokej ponuky králičích vibrátorov môže byť niekedy ťažké vybrať si a zorientovať sa v záplave pomôcok najrôznejších tvarov, farieb a vibrácií/pulzácií a najmodernejších funkcií kúsok, ktorý perfektne sadne práve Vám.

Najmä začiatočníčky môžu všeobecne výber tohto typu vibrátora považovať za zásah do čierneho vďaka ponuke duálnych vibrácií, avšak nie vždy musí byť táto voľba, ako tomu niekedy pri produktoch ponúkajúcich funkciu 2 v 1 býva, najšťastnejšia. Napriek tomu, že osobne patrím ku skúsenejším užívateľkám erotických hračiek, tento typ vibrátorov dostal na dlhšiu dobu stopku do mojej spálne a rada by som Vám v nasledujúcich riadkoch objasnila, prečo sa to tak (čiastočne neprávom) stalo.

Kritéria výberu sú individuálne

Priznávam, že si dodnes spomínam na ten už historický moment, kedy som si zaobstarala svoj prvý králičí vibrátor. Rotačný gélový kamarát s rotujúcimi perličkami a stimulačnými uškami bol skrátka pred pätnástimi rokmi niečím úplne prevratným a treba podotknúť, že niektoré ženy sa aj dnes k spomínanému retro kúsku pravdepodobne aj z nostalgie vracajú. Ani ja som na vtedajšiu dobu funkciami doslova nadupaného spoločníka nedala dopustiť, a to aj napriek faktu, že stupňom hlučnosti by hravo mohol konkurovať nejednému tyčovému mixéru. Avšak práve priekopníkovi v oblasti môjho zbližovania s rabbitmi vďačím za postupné zhodnotenie kritérií pre výber ďalších, pre mňa osobne nielen anatomicky kompatibilnejších zástupcov z tejto kategórie.

Konkrétne nevyžadujem nutne dvojitú stimuláciu, vždy bude mojou preferenciou vaginálne dráždenie, tým pádom drvivá väčšina mnou vlastnených vibračných i nevibračných pomocníkov cieli v tomto ohľade na jednostranný, nie však jednotvárny, typ potešenia. Pokiaľ však mám náladu na súčasnú dvojitú stimuláciu, do nedávnej doby som využívala dve rôzne hračky určené primárne na daný účel. V prípade, že sa potrebujete správne zamerať na svoj klitoris, sa táto alternatíva priamo ponúka, avšak nie vždy sa užívateľsky snúbi s pocitom komfortu, obzvlášť pri dlhšej sólo akcii. Takpovediac na mieru zvolený zajačik bude naopak pre tento štýl šantenia ideálnym parťákom. Nehovoriac o skutočnosti, že jeho variabilitu oceníte vo chvíli, keď sa vám vybil stimulátor klitorisu a s jednoduchým vibrátorom by ste si nevystačili, prípadne naopak.

Aké dôležité je mať správneho rabbita

Vzhľadom k vyššie zmienenej vlastnosti je až podivuhodné, že som tak dlho odolávala stále sa rozširujúcej ponuke králičích vibrátorov na súčasnom trhu erotických hračiek. Najdôležitejšími kritériami je pre mňa zvolený materiál, konkrétne hypoalergénny silikón. Ľahko a pohodlne ho možno udržiavať v čistote, pretože je absolútne zdravotne nezávadný a neporézny. Zároveň je zamatovo hebký a pre svoj ako pierko jemný povrch patrí dnes k najobľúbenejším a postupne aj k jednej z najrozšírenejších látok, z ktorých sa sexuálne pomôcky vyrábajú. Podľa pevnosti konštrukcie tela vibrátora ho možno obstojne prispôsobiť z hľadiska flexibility, čo považujem okrem zdravotnej nezávadnosti za kľúčový bod práve pri výbere dvojitého vibrátora. Najmä časť stimulátora klitorisu by mala mať dostatočnú dĺžku a značnú mieru ohybnosti, aby sa krásne adaptovala na jedinečnú anatómiu každej z nás. Veľkosť, tvar, tuhosť aj štruktúra povrchu vaginálnej časti vibrátora je aj vzhľadom na väčšinu žien dosahujúcich orgazmus dráždením klitorisu, oveľa individuálnejším meradlom.

Celkovo by asi bolo ťažko uveriteľné, keby som o konkrétnom rabbite hovorila ako o najsvätejšom a neprekonateľnom gráli pre všetky ženy na svete. Samotný vnem z dvojitej stimulácie je výbušným emocionálnym nádherným zážitkom sám o sebe a domnievam sa, že veľkosť pomôcky (a to sa primárne neradím k minimalistkám), nie je v tomto prípade vždy rozhodujúca, rovnako ako kombinácia vibračných módov, duálnosť motorov či samotná sila vibrácií.

Elegantná Miya z dielne Joyflesh je výhodnou voľbou

Čo je malé, býva milé a v prípade tohto vibrátora menších, ale pre mnoho žien určite dostatočných rozmerov (súbežne so všetkými vlastnosťami produktu), toto príslovie stopercentne platí. Celková dĺžka 19 cm je rozdelená úmerne na postačujúci rozmer držadla a 10,7 cm použiteľnej časti. Priemer tela vibrátora 3,2 cm a dĺžka stimulátora 4 cm pri jeho šírke 2,5 cm radí Miyu k menším, ale tvarovo premysleným ergonomickým pomôckam. Čínsky výrobca Joyflesh sa kvalitou výrobkov, spracovaním najmenších detailov aj decentným balením dokresľujúcim celkovú prezentáciu produktu, obstojne vyrovná mnohým výrobkom známejších a (logicky) drahších značiek. Pokiaľ si nie ste celkom isté, či bude všeobecne rabbit vibrátor dobrým výberom, práve pre Vás by tento pôvabný drobnejší zajačik mohol byť vďaka prívetivej cene zaujímavou voľbou na skúšku. Ani elegantné krivky vibrátora na prvý pohľad neprezrádzajú, že silikónový krásavec patrí vo svojej kategórii k produktom nižšej cenovej hladiny. Nabíjanie cez USB kábel, vodeodolnosť produktu a extra tichý chod motorov z Miye okrem už spomínaného materiálu a dizajnového spracovania robí produkt hodný vyskúšania, pokiaľ nechcete zo štartu naslepo investovať horibilnú sumu do rabbita z dielne svetoznámych výrobcov.

Fotografia na krabici je jednotná pre rôzne farebné varianty, výrobca zvolil jednotný obrázok exemplára vo fuchsiovej farbe, preto sa vopred zbytočne neobávajte, že v balení na Vás nečaká Vami vybraný model v temne čiernom prevedení. Vnútri prebalu, v pevnej papierovej krabičke, je uložený do molitanového reliéfu spoločne s menším boxíkom pre nabíjací USB kábel roztomilý menší králičí vibrátor. Už prvý dotyk Vás presvedčí o hebkosti hodvábne jemného povrchu zvádzajúceho k nežnému maznaniu, taký bol aj môj prvotný osobný pocit. Zamatový miláčik si Vás bude chcieť získať dôvtipne zvoleným tvarom tela. Rozšírená špička s miernym skosením napomôže dobývaniu G-bodu, drobnejší výstupok zakončenia použiteľnej časti pomôcky rozmaznáva pošvový vchod pri zasúvaní, teda nebudete mať pocit nedostatočného vyplnenia ako u pomôcok, ktoré majú iba rozšírenú hlavu, ale tvar ich tela disponuje po celej dĺžke rovnakou, pre mnohé ženy nedostatočnou, šírkou. Jemnosť povrchu a ľahké zavádzanie podporí aj čisto hladká textúra povrchu, čo uvítate aj pri jednoduchej údržbe a dezinfekcii hračky. Celá časť je prijateľne flexibilná, ohybnosť zaznamenáte predovšetkým cca v polovici použiteľnej dĺžky. Takto prispôsobiteľné vibrátory osobne považujem za najuniverzálnejšie, príliš tvrdá konštrukcia (plus niekedy aj zvolený materiál povrchu) alebo naopak extrémna mäkkosť a ohybnosť sú podľa mojich skúseností skôr individuálnejšie vyhľadávanými vlastnosťami pre väčšinu záujemkýň. Časť stimulátora klitorisu naopak vyniká značnou flexibilitou, čo považujem pri jeho dostatočnej dĺžke a poddajnosti za najmarkantnejšie pozitívum. Celkovo musím konštatovať, že táto vyváženosť je výhodou pri voľbe rôznych polôh a uhlov a dovolí vám rozvinúť Vašu nielen akrobatickú kreativitu. Tento typ dvojitého vibrátora primárne neslúži na análnu stimuláciu, v takom prípade by som Vám odporučila vyložene hračky k takémuto typu dráždenia určené. A to nielen z hygienických dôvodov (nie je príliš šťastné používať vaginálne aj análne jednu pomôcku), ale aj tvarových. Pokiaľ uvažujete o tom, že absenciu bezpečnej základne, typickej pre análne pomôcky, by teoreticky mohol suplovať stimulátor klitorisu rozvetvujúci pri koreni použiteľnú časť, pri ohybnosti klitoriálnej časti by som takýto experiment rozhodne nikomu neodporúčala. Ak si teda plánujete svoje intímne chvíľky užiť inak ako na pohotovosti s vibrátorom uväzneným v análnom zvierači.

VIBRÁTOR
JOYFLESH MIYA RABBIT ČIERNY
Elegantný vibrátor JoyFlesh Rabbit Miya v sexy čiernej farbe z hodvábneho silikónu so zlatým očkom. Dva ultra tiché motory s 10 silnými vibračnými režimami.
Kúpiť

Ďalším nesporným plusom je nízka hmotnosť vibrátora, svoje zápästie tak neunavíte ani pri dlhších radovánkach. Držadlo v tvare očka pohodlne padne do menšej dlane a na jeho vrchnej časti nájdete ovládacie tlačidlá. Priloženým USB káblom ľahko za cca 3 hodiny plne Miyu nabijete a následne si môžete podľa výrobcu užívať až hodinové jazdy. Vibrátor bude v plnej sile vo chvíli, keď prestane preblikávať ovládací panel. Tlačidlom power so symbolom plus ho preberiete k životu, prostredným tlačidlom s vyobrazenými zátvorkami si následne môžete vyberať z desiatich vibračných a pulzačných programov a posledným mínusovým upravujete päťstupňovú intenzitu programov. Vzhľadom na to, že jednotlivé módy obvykle rada prestriedam, než vyberiem poväčšinou 2-3 najobľúbenejšie, pripadá mi hodina naozaj ako hraničné maximum, osobne by som to videla tak na cca 40 minút. Áno, mám hračky, ktorých výdrž je minimálne raz taká, čo je pre mňa pri modeli od Joyflesh drobným mínusom. Avšak priznávam, že môj štýl seansy s erotickými hračkami netreba tak úplne brať za bernú mincu. Najmä v prvých zoznamovacích prvých kolách až impulzívne mením ponúkané programy, vibrátory rôzne ohýbam a skúšam vo viacerých pozíciách, vypínam a zapínam, pretože si chcem užiť maximálne všetky jeho tvarové aj materiálové vlastnosti aj bez použitia vibrácií. Takže je celkom logické, že sa nikdy nenapasujem do predpisových hodnôt výdrže žiadneho produktu, tobôž nie mojich vlastných. Ale na druhej strane, aj za 40 minút sa toho dá mnohokrát stihnúť pomerne dosť za predpokladu, že si na hračku zvyknete a nájdete si k sebe cestu. Motory vibrátora nie sú nezávislé, čo sa na jednu stranu môže javiť ako istá nevýhoda, na druhej strane sa Vám nestane, že nechtiac vypnete jeden z nich vo chvíli, keď sa blížite k vrcholu. A ako asi mnohé z vás vedia, taká nehoda dokáže celý zážitok zhatiť alebo minimálne vcelku otráviť. Pri tomto modeli rabbita mi súčasne vibrujúce motory nevadili aj vzhľadom na fakt, že časť stimulátora nemá príliš silné vibrácie, inak u králikov s nezávislými motormi ju po určitej chvíli vypínam. Pripomínam, že stimuláciu klitorisu skôr nevyhľadávam, prípadne jemnejšiu. Dunivo silné vibrácie či hlboké pulzácie by pre mňa osobne boli zážitkom z oblasti BDSM alebo by som naopak dosiahla orgazmus takmer okamžite, čo pre mňa tiež nie je žiaducim efektom.

Hoci nie sú motory nezávislé, každý sa vlní v inom rytme, čo považujem za ďalší dôležitý benefit produktu. Vzhľadom na moje potreby vítam pocitovo skôr slabšie vibrácie stimulátora v porovnaní s výkonnosťou motora tela. Pripúšťam, že podľa citlivosti a individuálnej anatómie, uvádzam svoje subjektívne pocity. Chápem, že osobné preferencie jednotlivých programov budú rôznorodé pre každú z nás, avšak verím, že aj z tejto priemernej ponuky si určite vyberiete. Aby som bola úplne úprimná, mám rada diverzitu a variabilitu, ale vibrátor nehodnotím podľa tridsiatich ponúkaných módov. Vo výsledku je pri takto predimenzovaných vibrátoroch, optimisticky povedané, naozaj rozdielna menej ako polovica programov. Výrobca uvádza, že vibrátor je vodeodolný podľa normy IPX4 a podľa môjho kúpeľňového testu obstál na jedničku. Pokiaľ si chcete užiť relaxačnú horúcu sprchu tentoraz o niečo zmyselnejšie, neváhajte Miyu prizvať. Vo vani či bazéne by som rozhodne tento model netopila, je nutné vziať do úvahy, že odolnosť voči striekajúcej vode nemožno zamieňať s vodotesnosťou.

Malé zhrnutie

Pred mesiacom som znovu objavila zabudnuté kúzlo rabbit vibrátorov a z obrovskej ponuky neustále zdokonaľovaných modelov mnohých značiek si dnes rozhodne dokážem vybrať modely mne plne vyhovujúce. Nebudem tvrdiť, že váš prvý rabbit bude pre Vás ten najúžasnejší, ale pokiaľ budete mať šťastnú ruku, vopred Vám gratulujem. Vibrátor Miya Joyflesh je podľa môjho názoru skvelou voľbou predovšetkým pre začiatočníčky, navyše je cenovo dostupný a dizajnovo skutočne vydarený. Podarený kúsok môže byť aj zaujímavou inšpiráciou, ak vyberáte osobnejší darček, potešiť by podľa môjho názoru mohol vďaka svojej nevinnej vizáži najmä ostýchavejšie ženy. Napriek tomu, že som začala rabbity používať až teraz častejšie, Miya mnou nezostane ani po testovaní zanedbávaná. Je dokázané, že sexualita žien je premenlivá počas nášho menštruačného cyklu a ja určite v dňoch, keď som maznavejšia, po nežnej Miye znova a znova siahnem rada. Rozhodne sa v dohľadnej dobe hodlám svoju králičiu rodinku môjho kráľovstva hračiek rozšíriť a už sa teším na ďalšie porovnanie, najmä čo sa najrôznejších tvarov, flexibility a zaujímavých funkcií týka. Všetky tieto vlastnosti rozvíjajú škálu použitia v rôznych pozíciách, prípadne v rámci predohry. Celkovo je pre mňa Miya príjemným spestrením, hoci rabbiti nebudú nikdy typom produktu mojej prvej voľby.

Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida