GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ Zľava -15 % na VIBRÁTORY s kódom "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALY - PRIPRAVENÍ TO ZAŽIŤ?
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Koniec problémov s bolestivým sexom vďaka krúžkom OHNUT

Pravdepodobne ste sa ešte s touto trochu netradičnou pomôckou nestretli. Nebudeme Vás dlho napínať a radšej Vám priblížime mnohostranné benefity tohto prevratného pomocníka. Krúžok OHNUT na prvý pohľad evokuje mnohým párom známe erekčné krúžky, ale funkcia tohto krúžku ponúka iné a oveľa širšie spektrum využitia. Ohnutý bol navrhnutý pre bezpečnú a príjemnú penetráciu, takže umožní bezproblémový sex ženám, ktoré majú problémy s hlbšou penetráciou. Pokiaľ žena nie je s partnerom veľkostne kompatibilná a rozmery mužovho penisu doslova "narážajú" na limity hĺbky vagíny, už nebudete musieť natoľko improvizovať, čo sa týka napríklad zvolenej polohy.

Pre koho je krúžok OHNUT určený?

Spozornieť by mali aj všetky odhodlané ženy, ktoré začali aktívne bojovať s tzv. problémom vaginizmu a chcú svoje pokroky posunúť o niečo ďalej a navrátiť sa do štandardného sexuálneho života so všetkým, čo k tomu patrí, prípadne konečne objaviť jeho kúzlo. Vaginizmus je v odbornej literatúre popisovaný ako bolestivý alebo nemožný prienik penisu alebo akéhokoľvek predmetu do vagíny, a to aj napriek výslovnému prianiu ženy. Silné mimovoľné kŕče svalstva vonkajšej tretiny pošvy znemožňujú ženám akýkoľvek pokus o penetráciu. Ženy často reagujú reflexnými obrannými pohybmi už pri naznačení vniknutia predmetu do vagíny a ako nepríjemný môže byť vnímaný aj obyčajný dotyk na genitáliách. Vaginizmus možno z hľadiska skúseností s preniknutím do vagíny rozdeliť na primárny a sekundárny. Pri primárnom vaginizme k penetrácii nikdy nedošlo a nemožno teda nadviazať na predchádzajúcu ženinu sexuálnu skúsenosť. Príčiny vaginizmu majú často psychický základ, ako napríklad nervozitu zo ženinho "prvýkrát", obavy z tehotenstva, rovnako tak má vplyv prežitá trauma (znásilnenie či sexuálne zneužívanie). Medzi fyziologické príčiny patrí pôrod, endometrióza, zápaly močových ciest alebo rôzne typy cýst. U niektorých žien sa vaginizmus môže prejaviť dokonca až po menopauze. Najmä ženy, ktoré si už osvojili postupnú a nenásilnú dilatáciu (technika postupného rozťahovania vaginálnych stien pomocou špeciálnych dilatátorov) a postupný tréning svalov panvového dna a elasticity pošvových stien, môžu krásne s Ohnutom nadviazať na svoje pokroky a byť tak bližšie k bezproblémovému a príjemnému milovaniu. Pomôcka rovnako tak môže pomôcť každému záujemcovi či záujemkyni o objavovanie análnej rozkoše. Pri análnej penetrácii je totiž najmä pri počiatočnom experimentovaní rozumné postupovať s citom a pomaly, samozrejme za použitia dostatočného množstva vhodného lubrikantu.

Jedinečné krúžky sú vyrobené z ultra jemného atestovaného (podľa noriem FDA) a úplne nezávadného polyméru TPE, vďaka ktorého vlastnostiam si môžete začať užívať maximálne komfortné zážitky bezbolestného milovania. Tento materiál naozaj simuluje prirodzený pocit ľudskej kože, je maximálne flexibilný, prirodzená bariéra určite nebude prekážkou zmyslovo vnímateľnou, napriek tomu splní skvele svoj účel a sexuálny akt si naplno užijete obaja. Výrobca pôvodne zvažoval, že Ohnut-y budú silikónovými pomôckami, najmä vďaka flexibilite, zdravotnej nezávadnosti a v súčasnosti širokej obľube tohto skvelého materiálu erotických pomôcok. Avšak najmodernejšie polymérne hmoty môžu silikónu vďaka vyššie zmieneným vlastnostiam smelo konkurovať. Hlavným dôvodom, prečo bol pre Ohnut zvolený TPE, boli početné požiadavky zo strany budúcich užívateľov. Dôležitým kritériom pre mnohých bola možnosť použitia silikónového lubrikantu, ktorý máva všeobecne dlhšiu výdrž a pre bezproblémovú a jednoduchú penetráciu často lepší efekt ako lubrikanty na vodnej či hybridnej (kombinovanej vodnej/silikónovej) báze. Povrch hračiek zo silikónu môže byť týmto typom lubrikantu znehodnotený a tak bolo potrebné nájsť alternatívu a uspokojiť široký dopyt cieľovej skupiny. Samozrejmosťou je plná kompatibilita krúžkov s kondómami, teda je možné užívať si s Ohnutom aj úplne bezpečný sex.

Celková výška štyroch krúžkov je 7,2 cm, výška jedného krúžku 2,5 cm. Krúžky nie sú nijako spojené a tak je iba na vás, koľko krúžkov použijete. Prípadne je možné pojať Ohnut ako tréningovú pomôcku, postupom času môžete skúsiť použiť krúžky tri, dva alebo nakoniec jeden. Uvidíte, že toto zábavné a príjemné cvičenie robí majstra (alebo presnejšie povedané majsterku) a budete právom pyšné na každý pokrok vo vašom milostnom znovuobjavovaní.

Maximálny priemer krúžkov je 4,8 cm, Ohnut je vďaka značnej flexibilite použitého materiálu vhodný pre majiteľov penisu prakticky akejkoľvek veľkosti, vnútorný priemer roztiahnuteľný od 1,7 cm zase nenásilne, ale účinne penis obopne, napriek tomu krúžky prakticky nebudete cítiť. Výrobca uvádza, že ich možno natiahnuť až do šírky celých 20,3 cm!

Ako na krúžky reagujú ich užívatelia

Nielen mnoho žien bojujúcich s vaginizmom či partneriek obdarenejších mužov si v recenziách pochvaľuje nové dimenzie bezbolestného milovania a prirodzene hebký pocit z kontaktu s Ohnutom. Aj partneri týchto žien často v pozitívne ladených komentároch spomínajú, že si sex s partnerkami dokážu vďaka Ohnut-u oveľa viac užiť z dôvodu nehroziaceho nebezpečenstva nechcených bolestivých prírazov. Rovnako aj samotní muži popisujú vnem z prevratnej pomôcky ako dotyk druhej kože.
Výrobca ponúka unikátnu erotickú (zdravotnú) pomôcku v troch odtieňoch zelenej farby, výber je podľa osobného vkusu na každom z vás. Súčasťou balenia je aj elegantné cestovné nepriehľadné ľanové vrecúško a tak môžete mať tento svoj tajný poklad vždy so sebou a diskrétne uschovaný. Veríme, že každý pár si zaslúži prežívať nádherné milostné chvíle a Ohnut môže byť pre mnohých z nich, bez ohľadu na vek a pohlavie, nezastupiteľným pomocníkom na ceste znovuobjavenia krásy intimity. Nie je však prekvapením, že produkt adorujú v drvivej väčšine hrdé a odvážne ženy, ktoré boj so strašiakom vaginizmu tak jednoducho nevzdali. A my si tieto ženy za ich odhodlanie vážime a prajeme im spokojný sexuálny život, presne podľa ich predstáv.
Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida