Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Orálny sex: Staňte sa kráľom spálne s obratným jazykom

Tipy a triky na najlepší orálny sex- manuál pre mužov

Orálny sex vykonávaný žene, tzv. cunnilingus, je pre mnohé dámy najobľúbenejšou sexuálnou praktikou, čo určite nie je prekvapujúce vzhľadom na skutočnosť, že väčšina žien dosahuje orgazmus výhradne vďaka stimulácii klitorisu, prípadne komplexne dráždením vonkajšieho genitálu. Pokúsili sme sa vám priblížiť malý návod pre ženy, ako poskytnúť skvelú feláciu mužom a teraz by sme radi na oplátku ponúkli manuál k ženskému lonu pánom, nech sme fér ​​a genderovo korektní. Vopred by sme chceli zdôrazniť, že článok je venovaný heterosexuálnym párom, v lesbických pároch majú ženy tú výhodu, že svoje genitálie dôverne poznajú, preto je poskytovanie orálnej rozkoše ich partnerkám vplyvom osobnej skúsenosti vyplývajúcej z vlastníctva vulvy jednoduchšie. Ak ste single, môžu sa vám niektoré rady, ako rozmaznávať dámske lono ústami, hodiť a navnadiť vašu chuť zapojiť v budúcnosti do orálneho milovania novú vychytávku a celkovo mu prísť na chuť alebo ho len zdokonaliť. Ženy dobre vedia, že muži všeobecne túžia po uznaní a pochvale a čo si budeme rozprávať, ak je reč o ich sexuálnom výkone, rozhodne to platí dvojnásobne. Pokiaľ sa budete vedieť o svoju dámu nesebecky postarať s láskou, nehou aj divokejšou vášňou, verte, že u nej máte vopred v posteli zelenú a aj v prípade náhodnej známosti sa navždy zapíšete na prvé priečky v jej hodnotení šikovnosti milencov.

Buďte citliví a otvorení

Iste sa nájdu ženy, pre ktoré nie je stimulácia vonkajších genitálií top sexuálnou aktivitou, ale bude ich naozaj menšina. A skôr výnimočne niektoré ženy túto praktiku z rôznych dôvodov odmietajú, najmä z dôvodov individuálnych zdravotných problémov zahŕňajúcich aj psychologickú rovinu (traumatická skúsenosť), čo by primárne mala žena riešiť s odborníkmi. Pokiaľ sa vaša partnerka sťažuje, že je pre ňu prijímanie orálneho sexu bolestivé a z tohto dôvodu sa aktivite vyhýba (a nejde o konštantný stav spôsobený špecifickou zdravotnou komplikáciou), mali by ste sa zamyslieť, či danú praktiku vykonávate s citom a dostatočne jemne. A pokiaľ vo vašom vzťahu panuje otvorenosť, mali by ste možnosti nápravy so svojou ženou určite prediskutovať. Možno zistíte, aká škoda by bola ochudobniť sa o spoločné slastné momenty len vďaka hanbe, zlej komunikácii či nedorozumeniu.

Páni, my ženy sme vzrušivé verbálne a možno si uvedomujete, aké sú pre nás dôležité komplimenty a uistenie, že práve pre vás sme dokonalé a krásne. Ak nepatríte medzi neskúsených panicov a mali ste viac ako jednu sexuálnu partnerku, iste viete, že každá jóni (v sanskrte posvätné lono) je absolútne unikátny originál. A verte, že rovnako ako vy riešite veľkosť, tvar a vzhľad vášho penisu a máte tendencie sa porovnávať s ostatnými mužmi, aj pre ženy je horúca otázka vizáže vulvy diskutovanou témou a pre niektoré z nás nanešťastie aj zdrojom komplexov a neistoty vyplývajúcej často z neopodstatnených obáv. Ženská vulva je pre heterosexuálneho muža prirodzene atraktívna a žiadna škaredá v podstate neexistuje. Ako sa ľudovo hovorí, každý tovar má svojho kupca a ženská príťažlivosť vychádza z komplexného dojmu, ktorý na samca na love urobíte.

Ženy milujú empatických gentlemanov, aspoň čo sa orálneho sexu týka

Kým sa postupne vrhneme na detailnejší popis vybraných techník, zaručenou cestou k úspechu bude váš prístup a postoj k orálnemu uspokojovaniu partnerky. Páni, verte, že naozaj najdôležitejší nie je samotný postup. Ak je očividná vaša absencia entuziazmu a všetko robíte znudene, zdanlivo z povinnosti, neuspejete. Nežnejšie pohlavie disponuje vyvinutejšou intuíciou, takže ak odhalí váš nezáujem, bude to horšou ranou pre ženskú psychiku a sebavedomie, ako keby ste sa o láskanie jej najintímnejších partií nepokúsili vôbec. Ženy často trápi aj otázka, či budú novému partnerovi voňať a to sa samozrejme týka aj ich vagíny. Obzvlášť v prípade, že predchádzajúci milenec sa o aróme ich intímnych partií vyjadril neslušne či hrubo, môže mať obavy a odstup, preto ju vždy uistite, že jej prirodzená vôňa vás naozaj vzrušuje. Pokiaľ tomu tak úplne nie je, mala by sa žena prvotne zamerať na svoje zdravie a vylúčiť napríklad vaginálny zápal a pod. Starostlivá hygiena pred akciou by ale každopádne mala byť nutnou prípravou, dámy by však mali použiť výhradne intímne gély či oleje určené na šetrné umývanie genitálií, v prípade nevhodných alternatív (mydlo, bežné sprchovacie gély) môže dôjsť k narušeniu vaginálneho PH, čo môže mať za následok podráždenie a vysušenie intímnej oblasti. Veríme, že ste gentlemani a dámy neuvediete zbytočne do rozpakov, spoločná sprcha je riešením, ktoré navnadí vás oboch na sladké pokračovanie vašich ústnych prieskumov ich svätýň. Rovnako tak môžete zakomponovať do kúpeľňového rituálu holenie intímnych partií, pokiaľ ako vy, tak aj vaša partnerka, preferujete jej oholené lono.

Mnohé ženy sa tiež obávajú, že sa nový partner nepekne vyjadrí k chuti ich vaginálneho sekrétu a niektorí muži práve vďaka predsudkom, že im to skrátka nechutí, nerobia. Žena, rovnako ako muž (bavíme sa o chuti ejakulátu), je čiastočne schopná ovplyvniť chuť a vôňu pošvového sekrétu stravou a tiež nie je žiadnym tajomstvom, že v určitých fázach menštruačného cyklu býva menej alebo viac aromatický a aj jeho príchuť sa mení. Našťastie, väčšina mužov tento samičí nektár úplne zbožňuje a ženský vaginálny parfém je pre ich čuchové poháriky doslova drogou. Pokiaľ z vyššie spomínaných dôvodov nemôžete prekonať túto osobnú nevôľu, hoci partnerku milujete a chcete jej dopriať len to najlepšie, vhodnými pomocníkmi môžu byť rôznorodo ochutené lubrikačné gély.

Bavte sa vždy bezpečne

Majte na pamäti, že ak ste dorazili z párty so slečnou, ktorej meno sotva poznáte, môžete sa aj samotným cunnilingom nakaziť nepríjemnou pohlavne prenosnou chorobou, čo určite nebude prianím, ktoré by vám mala inak príjemná aktivita priniesť. Odporúčame vám v takom prípade použiť špeciálny druh kondómu, tzv. ústnu bariéru, ktorá ako ultratenký papierik prekryje celé ženské genitálie bez straty citlivosti a používa sa pri orálnom sexe, aby vás nielen ochránila pred sexuálne prenosnými infekciami, ale zároveň je obohatená o rôzne ovocné príchute. Je pravdepodobné, že takúto špeciálnu ochranu pre tieto prípady doma pripravenú nemáte, odporúčame vám teda rozstrihnúť bežný pánsky kondóm a použiť rovnakým spôsobom.

Kdo sa neponáhľa, vyhráva

Teraz môžete prejsť k samotnej vzrušujúcej aktivite, ale odporúčame vám neponáhľať sa a partnerku riadne rozohriať, pomaly a rafinovane pripraviť na nespútanú orálnu jazdu. Chcete si predsa celú aktivitu skutočne vychutnať a vaša dáma si určite zaslúži rozmaznávať tým najskvelejším spôsobom, ktorý máte vo svojom milostnom repertoári. Ako už bolo spomenuté, pre ženy je pocit súznenia a vedomia, že je s načúvajúcim a citlivým partnerom, ktorému sa môže plne oddať s dôverou, tým najdôležitejším momentom. Pomaly ženu zvádzajte, nie ste predsa netrpezlivý neskúsený teenager a tak vopred zabudnite na predstavu, že jej bez akejkoľvek prípravy horlivo zaboríte hlavu do lona. Ak sama nevyžaduje iba rýchlu akciu a nenasmeruje vás takto sama, pravdepodobne riskujete minimálne jej verbálnu nevôľu. Áno, ženy sa potrebujú predovšetkým po psychickej stránke cítiť komfortne a pripravené na všetky intímnosti a na sexuálnu predohru potrebujú rozhodne dlhší čas ako páni.
Pomaly sa dotýkajte jej tela a bozkávajte ju, obdivujte celé jej telo aj jej vôňu, dajte jej na vedomie, aké máte šťastie, že ste to práve vy, komu dovolila prístup do svojej najprivátnejšej zóny. Pokiaľ sa ešte toľko nepoznáte (aj sexuálne), všímajte si jej reakcie, kedy rozkošou vzdychá a stená, opakujte stimuláciu všetkých jej tajných citlivých partií. Mnoho žien je hanblivejších a najmä v začiatkoch vzťahu je chybou, že si nevedia požiadať o to, čo by ste im mali ako ideálny milenec splniť, respektíve sa hanbí vás správne navigovať. Ak platí, že túžby každého človeka sú subjektívne, aj erotogénne zóny a technika a razancia ich stimulácie je rôznorodá, u žien je situácia ešte komplikovanejšia, najmä ak zohľadníme fakt, koľko typov ženských orgazmov existuje! Rozhodne to nemáte jednoduché, nie každá žena vám sebavedome zverí detailný návod, rovnako tak skôr neočakávajte, že by vám žena po mesačnej známosti ukázala, akým spôsobom sa vie sama so sebou maznať. Pokiaľ ale také šťastie máte, neexistuje úprimne žiadny lepší manuál, ktorý by ste mohli zúročiť.
Ak sa už s horúcimi bozkami a dotykmi blížite k jej najcitlivejším partiám, mali by ste obaja zvoliť pre každého z vás najkomfortnejšiu polohu, ktorá vám umožní dlhšiu vášnivú seansu. Samozrejme polohy môžete prestriedať, majte na pamäti, že ženy potrebujú obvykle na dosiahnutie vrcholu oveľa viac času ako muži a orálne uspokojovanie ženy je vyčerpávajúci výkon aj pre skúsených lingvistov. Dámam pomôže podloženie panvy vankúšom, čo zaistí lepšie prekrvenie panvovej oblasti a teda lepšie zážitky. A vy si vďaka tomuto vyvýšeniu hneď neodrovnáte krčnú chrbticu. Najvhodnejšie sú samozrejme špeciálne skosené vankúše na tento účel vyrobené.

Tak teda - ako na to?

Je dokázané, že väčšina žen nedosiahne orgazmus iba penetráciou, takže toto je rozhodne vaša najlepšia šanca, ako ju priviesť k vyvrcholeniu. Začnite tým, že ju necháte cítiť prirodzený rytmus vášho dychu na jej koži, bozkávajte ju najskôr nad venušiným pahorkom a postupujte smerom dole, veľmi príjemné jej bude aj bozkávanie a hladkanie na vnútornej strane stehien. Jemne pohybujte ústami okolo lemu jej nohavičiek a na spodnej časti brucha, postupujte intuitívne a reagujte na reč jej tela. Môžete ju trochu dráždiť, aj keď už na sebe nemá nohavičky, každopádne nie je dobré vrhnúť sa priamo na jej citlivý klitoris. Skôr, než sa do toho ponoríte, bude potrebovať postupne rozohriať a mnohé ženy z tohto dôvodu prvotné dráždenie cez nohavičky (bariéra látky) vítajú. Keď sa vzruší, citlivosť celého tela sa zvýši a aj ten najmenší pohyb potom bude mať patričný efekt. Nielen podľa vokálnych a mimických reakcií spoznáte, že sa jej naozaj veľmi páči všetko, čo jej práve robíte, oblasť vonkajších genitálií (malé pysky a klitoris) sa prekrví a spevnie a zvýši sa aj vaginálna lubrikácia. To je moment, kedy môžete začať nežne a jemne bozkami ochutnávať jej vulvu, pokiaľ začnete dotykmi, je vhodné nasliniť si prsty, s čím vám môže pomôcť aj ona sama, pokiaľ máte v posteli vášnivejšiu samičku. Pri nedostatočnej lubrikácii si môžete na začiatok dopomôcť aj vybraným gélom.

V hlavnej role klitoris

Teraz už všetkými zmyslami vnímate, ako veľmi je natešená a možno vás prosí, aby ste pokračovali, čo je pre vás to najlepšie znamenie. Keď sa prvýkrát ústami dotknete jej klitorisu, sústreďte sa na to, aby to nebol dotyk veľmi hrubý a prudký, ale ani veľmi jemný. Venujte pozornosť signálom, ktoré bude vysielať, podľa toho vystopujete, ktoré pohyby sa jej najviac páčia a aký intenzívny tlak môžete použiť. Klitoris je zakrytý kožou, ktorá tvorí niečo ako kapucňu porovnateľnú s pánskou predkožkou, niektoré ženy preferujú stimuláciu klitorisu cez ňu aj v kombinácii s bozkávaním, cmúľaním či saním malých pyskov ohanbia, ale iným ženám sa páči pri orálnom sexe priamy kontakt jazyka, pier a prstov s klitorisom. Ďalšia skupina žien má rada kombináciu oboch, u niektorých sa to líši od prípadu k prípadu. Vaša počiatočná úloha, ak vám neprezradí sama, ako by si presne priala, aby ste ju orálne uspokojovali, je zistiť, čo ju privádza k slastnému šialenstvu. Roztvorte jej pysky ohanbia a kmitajte jazykom proti jej klitorisu, z tohto bodu stanovte tempo. Zabudnite ale na zbesilé tempo zobrazované v porne, iba menšina žien bude túžiť po razantnejšej a drsnejšej stimulácii tohto typu, preto vyskúšajte iné techniky, ako jemné trenie alebo sanie. Chcete predsa partnerku potešiť, nie jej ublížiť. Samozrejme buďte opatrný a vyhnite sa kontaktu jej genitálií so zubami či nechtami. Klitoris ale skutočne nezanedbávajte, je to extrémne citlivé miesto ženského tela a jeho stimulácia je základom úspešného dosiahnutia vášho aj jej cieľa. Bezpečne tiež spoznáte, že je nadšená zo všetkých nežností, ktoré jej práve vykonávate tak, že vám pôjde panvou v ústrety. Pokiaľ sa naozaj rozvášni, môže vám viac zaboriť hlavu do lona alebo vás hladkať po vlasoch atď. Venujte ale pozornosť signálom, kedy sa od vašich úst odťahuje a panvou uhýba. Pokiaľ vaša milenka nie je, čo sa týka intímnej komunikácie, príliš otvorená, spoznáte takto, že jej nie je príliš príjemná či dokonca trochu bolestivá technika, ktorú na jej genitálie aplikujete a tak ju skúste dráždiť inak.

Pokračujte v osvedčenom štýle a tempe

Pokiaľ ste už našli vhodné tempo, môžete sa do orálneho sexu ponoriť ešte hlbšie. Pravdepodobne je už teraz veľmi rozpálená a vy sa nemusíte obmedzovať len na jazyk, rozhodne nezabúdajte na vaše prsty, toto je práve tá ideálna príležitosť na to urobiť rýchly prieskum a začať zisťovať, aký upgrade ju bude rajcovať. Skúste pohybovať jazykom okolo vstupu do vagíny a potom ním skúste vniknúť dovnútra. Jazyk spevnite do špičky, dá sa to prirovnať k tomu, ako by bol v erekcii. Pohybujte ním dovnútra a zase von a potom sa vráťte späť ku klitorisu, sledujte jej reakcie. Všetky techniky a tempo, pri ktorom stená a zvíja sa, opakujte pre zaručený úspech. Ženy dávajú prednosť pravidelnému, stálemu tempu. Pestrú ponuku pohybov jazykom využite pri počiatočnom objavovaní, následne pri orálnom milovaní vyberte jednu až dve techniky, na ktoré reaguje najvášnivejšie a udržujte kontinuálne tempo.

Nemusíte sa obmedzovať iba na ústa

Mnohé ženy preferujú dvojakú stimuláciu, váš jazyk by sa potom mal postarať o jej klitoris, zatiaľ čo sú vaše prsty vo vnútri vagíny a stimulujú jej citlivý bod G. V prípade, že sa jej tento štýl dráždenia páči, pre zasiahnutie G bodu bude najlepšie ohnúť dva až tri prsty a ísť naproti prednej vaginálnej stene a napodobňovať nimi gesto poď ku mne. Nebudeme sa detailnejšie venovať tejto technike, ale určite by si zaslúžila samostatné pojednanie. Využiť môžete samozrejme erotické pomôcky, napríklad vaginálny vibrátor. Pokiaľ by sa pánty vašej ústnej dutiny naozaj unavili, verte, že na súčasnom trhu existujú tzv. stimulátory klitorisu fungujúce na princípe dráždenia podtlakovými či sonickými vlnami a skvele imitujú orálnu slasť. Verte, že každá ruka sa počíta. Môžete masírovať jej bradavky, hladkať jej boky a zadoček a pustiť sa na malú expedíciu po jej tele, jej vnemy a vzrušenie sa len znásobia a bude prosíkať, aby ste pokračoval. Možno máte v posteli dámu holdujúcu análnym hrátkam. Potom sa ponúka súčasná a postupná stimulácia hrádze jazykom (rimming) a prstami, až po ich zasúvanie do análu či využitie špeciálnych análnych hračiek do jej zadočku. Do takého prieskumu sa ale bez jej vlastnej žiadosti či povedomia o tom, že je to jej preferovaná voľba, nepúšťajte. Nemálo žien totiž považuje análnu stimuláciu za tabu a zadok je pre ne no go zone. Avšak aj v prípade, že si vaša dračica praje, aby bolo myslené aj na jej zadné vrátka, nezabúdajte na lubrikačný gél na tento účel vyrobený, ostrihané nechty a použiť môžete z hygienických dôvodov aj kondóm.

Písanie abecedy alebo sledovanie hodinovej ručičky. Ktoré techniky ste už skúšali vy?

Pokiaľ sa máme zaoberať konkrétnymi technikami, musíme predostrieť, že paušálne osvedčený štýl pre všetky ženy neexistuje. Aj vulva každej ženy je úplne jedinečná. Často bol v diskusiách skloňovaný starý trik- písanie abecedy jazykom, čo je skôr metóda pre humorné momenty než pre úspešné dosiahnutie orgazmu. Pokiaľ predsa len chcete istú obmenu abecedy skúsiť, namiesto toho odporúčam hláskovať slová, v ktorých sa opakujú určité písmená.
Ďalšou technikou je predstaviť si jej vulvu ako ciferník hodín a sledovať, aké časy sú jej obľúbené krúživými pohybmi jazyka. Podľa jej reakcií čoskoro odhadnete, aké tempo sa jej páči a aké veľké krúžky by mal váš jazyk opisovať. Najčastejšie sa odporúča samotný klitoris najskôr dráždiť krúživými pohybmi špičkou jazyka a striedať s jemným kmitaním. Pri lízaní tiež môžete skúsiť techniku ​​známu ako dvojitý bozk. Jazykom objavujte citlivosť vo vagíne a následne sa perami prisajte na spodnú stranu klitorisu.
Po divokom dosiahnutí orgazmu ju nechajte vydýchnuť, jej telo a najmä klitoris budú extrémne citlivé. V intenzívnej stimulácii ústami už každopádne nepokračujte! Mohlo by to byť pre ňu nepríjemné či dokonca bolestivé.
Pre mnoho žien je cunnilingus jediným spôsobom, ako môžu dosiahnuť orgazmus. Ak chcete, aby bola vaša partnerka spokojná vo všetkých aspektoch vzťahu a vy ste pre ňu boli tým najlepším milencom, určite by ste mali dať orálnemu láskaniu jej vulvy šancu, prípadne vniesť aj do tohto štýlu milovania niečo nové a svieže. Verte, že ak uvidí váš nesebecký a nadšený prístup, ani vás zaslúžená odmena neminie a to nielen, čo sa oplatenia rovnakou mincou týka.
Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida