💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Recenzia - Sila javora vtesnaná do vibrátora

Poctivá remeselná práca talentovaného českého výrobcu a výber najlepších kusov drevín z darov našej Zeme, ekologický a udržateľný výrobok s prakticky neobmedzenou životnosťou pri správnom zaobchádzaní a údržbe: tak možno podľa môjho názoru najpresnejšie vystihnúť všeobecnú charakteristiku honosných a zároveň minimalistických drevených vibrátorov Woodoo Touch. Magický les, opojná vôňa dreva, múdrosť našich predkov a tajomstvo letokruhov uhranú všetky vaše zmysly! Preniknite do hlbokého fantazijného lesa a rozochvejte nielen svoje čuchové bunky.

Prečo práve vibrátor z dreva?

Naskytla sa mi možnosť otestovať vibrátor typu Sakura v obmene zvoleného materiálu (javor namiesto čerešne) a rada by som sa s vami podelila o zážitok s týmto ručne vyrobeným produktom z nádherného kusu javorového dreva. Je všeobecne známe, že každý typ dreviny má iné vlastnosti tepelné a rezonančné, rozdiely je možné zaznamenať napr. aj v tvrdosti konkrétneho dreva/stromu. Počiatočná nedôvera k (v dnešnej dobe netradičnej) surovine na výrobu erotickej pomôcky bola zažehnaná už pri prvom dotyku. Hodvábne matný povrch vďaka ošetreniu výrobku piatimi vrstvami nezávadného atestovaného laku vopred signalizoval bezpečné objavovanie doposiaľ nepoznaného. Rozhodne sa netreba obávať úrazu spôsobeného nechceným uvoľnením triesok. Z hľadiska výberu suroviny by som odporučila túto výnimočnú hračku nielen všetkým ekologicky zmýšľajúcim záujemkyniam, ale aj všetkým vyznávačkám vnemovo tvrdších pomôcok. Na rozdiel od skla, minerálov či nerezu, drevo oplýva stabilnejšími tepelnými vlastnosťami, nie je pri prvom kontakte natoľko chladné a zároveň je aj ľahšie, čím umožňuje užívateľsky pohodlnejšiu manipuláciu. Posledný spomínaný benefit platí predovšetkým práve u vibrátorov (v porovnaní s dildami), pretože sú duté a je do nich iba vložený vibračný strojček zanedbateľnej váhy. Mám skúsenosti aj s dildom skleneným, minerálnym či nerezovým a nemožno inak, ako konštatovať, že každé z nich má svoje špecifické vlastnosti, rovnako tak potreby a kritériá výberu každého z nás sú individuálne.

Použiteľná dĺžka 23 cm a šírka až 4,1 cm uspokojí aj užívateľky túžiace po maximalistickejšom prieniku a pomerne dostatočnom pocite zaplnenia. Sakura sa pýši rovným tvarom so zúžením v stredovej časti. Nie je žiadnym pravidlom, že musíte použiť celých 23 cm, vzhľadom k absencii držadla môže byť nadpriemerná dĺžka vhodná na komfortnejšiu manipuláciu pri zavádzaní. Hlava vibrátora je pri tomto modele ľahko zašpicatená, čím sa od ostatných typov našej kolekcie líši.

Ovládanie pomôcky je veľmi jednoduché, pootočením kolieska v spodnej časti vloženej vibračnej patróny Sakuru rozvlníte a môžete ním regulovať silu vibrácií. Pokiaľ ste zvyknuté na intenzívnu stimuláciu, vyžívate sa v rôznorodých vibračných módoch a vyhľadávate najnovšie hi-tech trendy oblasti erotiky, je pravdepodobné, že minimálne v tomto ohľade nebudú vaše potreby naplnené. Nikdy ale nie je neskoro okúsiť niečo úplne nové, pretože drevo samotné je úžasný a k ľudskému telu priateľský materiál. Javorové drevo má výborné rezonančné vlastnosti a preto sa z neho vyrába aj množstvo hudobných nástrojov. V porovnaní s ostatnými vybranými drevami je svetlejšie a kresba letokruhov je skôr nevýrazná, čo naopak môže zaujať čistotou línií tohto handmade artefaktu. Treba však podotknúť, že vďaka ručnej výrobe je každý výrobok neopakovateľným a výnimočným originálom, preto sa kresba môže kus od kusu líšiť. Verím, že každý z nás si zaslúži dopriať si jedinečné pocity, tak prečo si nevychutnať drevené potešenie!

Som milovníčkou dreva a drevených výrobkov a zároveň si vážim kvalitnú ručnú prácu a verím v šikovnosť tuzemských výrobcov. Drevený vibrátor bol pre mňa skrátka must have kúsok do mojej nemalej zbierky aj z dôvodu, že postupom času som sa začala viac zameriavať na skutočnú kvalitu, nadčasovosť a trvanlivosť vyberaných produktov a okrem iného ma to tiahne k prírodným materiálom. K testovaniu hračky som nepristupovala s nedôverou, správne som očakávala úplne netradičný zážitok. Vibrátor neoplýva mnohými vibračnými vzormi, je doň vložená úplne najjednoduchšia vibračná patróna Ladyfinger, ale ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása. Odpustite mi toto malé klišé, ale tu je skutočne viac ako vypovedajúce. Sila vibrácií pre mňa nikdy nebola alfou omegou hodnotenia výrobku, iba v niektorých prípadoch môže byť pridanou hodnotou. V prípade Sakury je najväčším ťahákom použitý materiál, jeho vlastnosti a z toho vyplývajúce vnemy pri vzájomnej interakcii. Vibrácie nie sú nijako silné a pocitovo sú vnímateľné skôr do 2/3 dĺžky vibrátora, pokiaľ ho vezmete do ruky. Čo sa týka vaginálnej stimulácie, bude tento pocit určite individuálny. Vzhľadom na skutočnosť, že silne vnímam vaginálnu stimuláciu, ja osobne som cítila pri použití Sakury jemné vibrácie- brnenie v celej dĺžke vibrátora, avšak so zostupnou tendenciou. Drevo samo o sebe krásne rezonuje, najmä javor býva pre tieto vlastnosti niekedy vyzdvihovaný. Podľa môjho názoru nie je táto surovina porovnateľná s iným materiálom, vo mne osobne vyvoláva naše zbližovanie prirodzene hrejivý pocit a v psychickej rovine mojej imaginácie cítim silnú spolupatričnosť s prírodou. Vzhľadom k vyššie povedanému je Sakura mojím prvým, ale rozhodne nebude posledným modelom v zbierke (ak hovoríme o dreve). Skosenú špičku oceňujem z dôvodu zacielenia na bod G, pri správnom uhle podporenú tvrdosťou látke vlastnou.

Moje zhrnutie

Kontakt s týmto stromom podľa múdrosti našich predkov navracia životnú silu a zbavuje nás zatrpknutosti, tíši emócie, lieči nervozitu a nespavosť. Posilňuje otvorenosť a poctivosť a prináša celkové upokojenie. Javor sa dnes s obľubou sadí v uliciach a alejách tzv. vznešených štvrtí veľkomiest. So svojou tienistou korunou a svojimi ako dlaň roztvorenými listami dodáva uliciam blahodarný pokoj, po ktorom uponáhľaný veľkomestský človek vedome či nevedome prahne. Doprajte si nielen v sychravých jesenných dňoch relaxačný pocit uvoľnenia a spojenia s prírodou. Zasnívajte sa, objavte tajomstvo lesov a vychutnajte si plnými dúškami kúzelnú vôňu dreva.

Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida
Články