💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Sex na verejnosti nie je záľubou len exhibicionistov

V súvislosti s touto horúcejšou témou si asi nemalé percento z vás vybaví rôzne úsmevné články o extravagantných „dobrodruhoch,“ ktorí sa skutočne oddávali intímnym radovánkam na často veľmi kurióznych a frekventovaných miestach za bieleho dňa. V krajnom prípade si môžete predstaviť skutočných exhibicionistov, stereotypne vykresľovaných ako podivínov v dlhých kabátoch, ktorí čakajú na mnohokrát šokované publikum v temných zákutiach parku. Ešte extrémnejšími prípadmi sú osoby, ktoré vzrušuje sebauspokojovanie na verejnosti a to bez ohľadu na miesto a dennú hodinu. V nasledujúcich riadkoch sa ale nebudeme venovať aktivitám, ktoré sú nielen za hranou z hľadiska etického, ale stoja zároveň aj mimo zákon.

Necháte sa strhnúť jarnou náladou?

Pomerne široko rozšírenou skúsenosťou nejedného vášnivého páru je sex v prírode či na akomkoľvek inom mieste, ktoré je mimo „bezpečia“ našich domovov. Práve adrenalín a s ním spojené vzrušenie, že sa oddávate milostným aktivitám na „verejnosti“ (aj keď nie priamo na obdiv zvedavému sprievodu), je minimálne jednou z najčastejších sexuálnych fantázií, k realizácii ktorej nie je často ďaleko. Predstava a napätie, že môžete byť pristihnutí je rozhodne lákavá pre viacerých experimentátorov a tak výskyt originálnych miest, kde sa ľudia oddávali sexuálnym radovánkam, je podľa priznania vo viacerých internetových diskusiách naozaj pestrý.

Poďme si priblížiť miesta činu, ktoré sú v súvislosti so sexom na verejnosti skloňované najčastejšie a zároveň vám doprajú vzrušujúce chvíľky aj zmenu a predstavujú minimálne riziko v podobe následného podávania vysvetlenia na stanici PSR. Polícia vám totiž pri prípadnom pristihnutí „in flagranti“ môže uložiť blokovú pokutu a to až do výšky 33 EUR. Túto právomoc má však iba v prípade, že ste svojim správaním pohoršili najmenej 3 osoby, pretože za týchto okolností ide o priestupok proti verejnému poriadku.

Veríme, že v texte nájdete skvelý návod, ako vybočiť zo zabehnutého stereotypu vašich intímnych aktivít pred uložením do postele k hlbokému spánku. Pokiaľ už dlhšie o podobných hrátkach uvažujete a aj na vás tak trocha „lezie jar“, môžete sa v tomto článku inšpirovať obľúbenými „polo-verejnými“ miestami, na ktorých môžete zažiť aj vy výbušno-adrenalínovú vášeň.

Verejné WC v klube alebo kdekoľvek inde

Túžba vás samozrejme môže ovládnuť za určitých okolností kdekoľvek, ale pokiaľ si predstavíte, že sa napríklad skvelo bavíte na párty s partnerom či partnerkou alebo ste sa tento večer zblížili s niekým, kto vás úplne magneticky priťahuje, zábrany môžu ísť (obzvlášť po pár drinkoch) úplne bokom. Je teda nutné pripomenúť, že v prípade sexuálneho zážitku na jednú noc rozhodne neodporúčame podceniť zásady bezpečného sexu! Ako muži, tak aj ženy by mali pre tieto prípady vždy so sebou nosiť kondóm.

Pokiaľ nepatríte k extrémistom a nerozbehnete vašu show priamo na tanečnom parkete, pod pódiom alebo v backstage a nebudete schopný svoje libido udržať na uzde, pravdepodobne skončíte práve na WC. Vzhľadom k uvoľnenej atmosfére môžu byť aj prípadní diváci k vášmu divokejšiemu extempore tolerantnejší, ale aj tak samozrejme riskujete minimálne vyhadzov z podniku. Pokiaľ si ale chcete večierok spolu užiť a po vašej vzrušujúcej rýchlovke pokračovať v tanci a zábave, je najideálnejším návodom dostať sa spoločne na dámske či pánske toalety, pokiaľ možno bez väčšej pozornosti ďalších hostí. To rozhodne nie je vo všetkých prípadoch jednoduchá úloha, ale pokiaľ sa nedostanete do hľadáčika nejakého snaživého puritána, ktorý by vás okamžite bežal „napráskať“ personálu podniku, máte prvý krok úspešne za sebou. Zatvorili ste za sebou dvere, ste už poriadne nažhavení, vaše zvršky lietajú vzduchom a vaše dotyky a bozky smerujú k priamočiarému cieľu, ale nezabudnite na jednu veľmi dôležitú poistku... zamknúť sa! A skutočne si nerobím srandu, v týchto stiesnených priestoroch patrí k najobľúbenejším pozícia na koníčka (aj obrátene), kedy sa posadíte na skolpený vrch toalety, prípadne poloha po stojačky zo zadu. Keď si predstavíte tieto manévre v tomto mikropriestore, vôbec nie je nereálne, že počas radovánok z kabínky vypadnete alebo napríklad omylom nohou otvoríte dvere. Samotnou kapitolou je potom sex na záchodoch napríklad vo vlaku, kde sa dvere môžu pri neuzamknutí automaticky otvárať!
Najmä slečny sa obvykle na WC v kluboch zdržujú dlhšie, nielen z dôvodu, že sa v priebehu večera upravujú, ale rady si na tomto mieste medzi sebou poklebetia, pretože práve tu je aj najnižšia hluková hladina. A potom je už samozrejme rozhodnutie na vás, či chcete prípadne „publikum“ takýmto výjavom šokovať alebo si nechať intímnosti len tak napoly pre seba. A z vyššie spomínaným súvisí aj fakt, že pokiaľ budú vaše vokálne prejavy príliš výrazné, v kombinácii s neúspešne sa dobývajúcimi čakateľmi na WC bude celkom evidentné, čo sa za zamknutými dverami odohráva. A v prípade, že vás vzájomné erotické napätie úplne pohltí a skončíte mimo kabínku, napríklad ohnutí cez umývadlo, počítajte aj s tým, že v niektorých kluboch môžu byť z bezpečnostných dôvodov inštalované kamery. Naozaj potrebujete poskytnúť napríklad minimálne obsluhe baru vašu autentickú verejnú sex-tape? Okrem vykázania z klubu vám hrozia minimálne pohoršené pohľady barmanov a zamietnutie vašej žiadosti o ďalší pohárik. Pokiaľ vám tento nápad znie ako veľmi veľká divočina, môžete využiť napríklad verejné toalety na miestach s menším výskytom prípadných „dobyvateľov.“ A keď sa vrátime k vašej neuhasiteľnej vášni počas cestovania vlakom, v prípade vyššej rýchlosti súpravy v kombinácii s členitejšou trasou si tak trocha koledujete okrem pokuty o rôzne zranenia, z ktorých najmenej kurióznym je hrča na čele. Bezpochyby ďalším dôležitým bodom je dodržanie minimálne základných zásad hygieny, pri čom stav niektorých toaliet vás samozrejme môže od milostných eskapád celkom odradiť.

Sex v aute na najrôznejších miestach

K veľmi obľúbeným a široko rozšíreným skúsenostiam s čiastočne verejným milovaním, je sex v aute. Je úplne na vašom rozhodnutí, kam sa týmto dopravným prostriedkom vydáte na váš nerestný výlet s hriešnym zakončením. A samozrejme si všetko môžete vyskúšať zakaždým tak trocha inak alebo nemať dopredu pevne stanovený scénar, čo už samo o sebe dopredu sľubuje rajcovný zážitok! Čo sa vám naopak vyplatí dopredu naplánovať je príprava niekoľkých maličkostí, ktoré vám zaistia väčšie pohodlie aj poriadok vo vašom vozidle. Určite vám dobrú službu urobí deka, ktorá ochráni čalúnenie pred znečistením, prípadne sa podľa potreby môžete prikryť. Vankúšiky vám zase doprajú skvelý komfort čo sa týka zvolených polôh. Pokiaľ si vyberiete frekventovanejšie miesto alebo „to“ už nemôžete vydržať a zastavíte napríklad na parkovisku či odpočívadle, ale nechcete byť vyslovene nachytaní a nemáte tónované sklá, parádnym kamuflážnym manévrom je použitie tienidiel. A nakoniec, rovanko ako pri sexe na všetkých verejných miestach či v prírode je fajn mať po ruke vlhčené obrúsky, ktorých praktickosť je vám v tomto prípade asi celkom jasná.
Pokiaľ nestojíte o priamu konfrontáciu s okoloidúcimi, zvoľte radšej odľahlejšie miesto od civilizácie ako je opustené parkovisko, les, skrytá ulička. Vyhnite sa však cyklocestám či v sezóne osvedčeným hubárskym revírom. Chceli by sme vás dopredu varovať pred začatím milostného aktu už počas jazdy vrátane orálneho sexu. Takáto fantázia môže byť pre vás akokoľvek lákavá, ale za prípadnú dopravnú nehodu s možnými fatálnymi následkami takto „vyšperkovaná“ jazda nestojí. Až dorazíte na vami vybrané miesto, zabrzdite auto ručnou brzdou, vypnite motor a zaraďte jedničku alebo spiatočku. Ideálne neparkujte vo svahu 😉 Rovanko tak podľa „opustenosti“ miesta môžete prípadne zvoliť tlmenejšie osvetlenie pre navodenie vzrušujúcej atmosféry a naviac tak predídete aj menším karambolom.

Voľba polôh záleží na vašej fyzickej zdatnosti, ale aj priestorových možnostiach vášho vozidla. Asi najpohodlnejšia bude poloha na zadnom sedadle. A ako na to? Odsuňte predné sedadlo a hneď budete mať vzadu dostatok miesta vo väčšine vozidiel, akurát pre dvoch. Asi najľahšou variantou je, že pasivnejší z páru leží na chrbte a aktívnejší si na neho sadne. Pozícia nie je nijak náročná a realizujete ju v pohode takmer v akomkoľvek aute s prihliadnutím k vašim telesným proporciám. Avšak aj tu platí, že čím väčšie vozidlo, tým viac komfortu a variabilita polohy. Nie je rozhodne sci-fi predstava, že si takto strihnete parádnu „šesdesiatdeviatku“, s prehľadom sa dá zvládnuť aj poloha zozadu alebo intímnejšie lyžičky. A čo takto pre zmenu sklopiť predné sedadlo? Pokiaľ si na neho jeden z vás kľakne, druhý zaujme pozíciu za ním/ňou, isto si dokážete predstaviť, ako tieto hrátky môžu pokračovať ďalej.

Vedeli ste, že Taliani sú skutočnými špecialistami čo sa týka prevádzkovania sexu v aute? Práve v Taliansku vyšla obrázková kamasútra pre automobilistou, ktorú si ľahko osvojíte aj bez znalosti taliančiny. Lorenzo Coltellacci a Guido Astolfi, dvaja dvadsaťtriroční, vydali tento erotický manuál, príznačne nazvaný Kamasmart. Svojou publikáciou dokazujú, že rozhodne nie je až tak veľkým problémom vtlačiť sexujúci pár do auta miniatúrnych rozmerov, teda do Smartu. Pokiaľ ste teda vlastníkom väčšieho automobilu, variabilita vašich radovánok môže byť omnoho širšia, než je zobrazené v tejto inšpiratívnej príručke.

Poznáte sex vo výťahu len z filmov? A nie je to tak trocha škoda?

Možno to znie tak trochu ako klišé, ale asi každý z nás pozná milostné scény z mnohých filmov alebo reklám, kde dvojica prepadne kúzlu okamihu a rozbehne divoké hrátky priamo v rozbehnutom výťahu. Či už si s partnerom či partnerkou všetko naplánujete alebo napríklad preskočí iskra medzi vami a kolegom/kolegyňou v práci, patrí takáto fantázia tiež k snom mnohých ľudí a často nie je ďaleko k jej realizácii. O obľúbenosti tohto miesta svedčí hneď niekoľko žhavých scén v seriálovom hite Sex/Life z produkcie Netflixu. Pokiaľ hľadáte poriadne žhavú inšpiráciu, tak tu ich nájdete naozaj dosť a práve tie výťahové si určite zapamätáte.
Okrem počtu poschodí bude hrať úlohu aj technický stav zvoleného výťahu a pokiaľ sa zámerne „stopnete“ na poschodí, tiež sa vám môže stať, najmä v prípade razantnejších kreácií, že zostanete vo výťahu uväznení a budete si musieť privolať pomoc. Rovnako tak môžete podceniť načasovanie a vzhľadom k navrhovaným scenárom asi nebude práve serióznou vizitkou, ak sa dvere výťahu otvoria v tom najlepšom a za nimi bude stáť váš šéf. Takzvaný výťah „páternoster“ tiež nebude najlepším výberom, pokiaľ teda nevyznávate prerušovaný sex a nechcete ho posunúť na celkom novú métu. Aj rozmerovo platí, že čím priestornejšia kabína výťahu, tým viac možností a kombinatoriky polôh. Stávkou na istotu je opäť poloha „na stojáka“, kedy menší výťah môže byť výhodou. Žena sa môže zaprieť nohami a potom to je už len o výdrži. Pohodlnejšie bude určite poloha zozadu a predstaviť si možno aj koníčka z oboch strán v sede.

Je milovanie v kine len pre teenagerov?

Asi si všetci spomínate na svoje nesmelé sexuálne začiatky a pre väčšinu z nás bolo tak trochu problematické zvoliť pre intímne zbližovanie s polovičkou bezpečné a vhodné miesto, a tak má veľa ľudí z mladosti práve túto skúsenosť. Pokiaľ medzi ne nepatríte, prípadne si dlšhiu dobu takéto dobrodružstvo prajete zažiť alebo je naopak pravidelným obzvláštnením vášho milostného života, verte, že ani my toto miesto nemôžeme zabudnúť spomenúť. Úprimne povedané, z etického hľadiska by ste mali brať ohľad na ostatných divákov predstavenia a svoje dráždivé vystúpenie utajiť, čo najviac je to možné. A krotiť by ste mali samozrejme i hlasitosť vášho vzdychania a stonania. Najpraktickejšie pre vás bude zvoliť miesto v poslednom rade a film, ktorý nebude práve kasovým trhákom týždňa. Nebuďte netrpezlivý a skúste to vydržať, než zhasnú svetlá. Ale ani potom nemáte vyhrané- premietač filmu nemusí byť rozhodne natešeným voyeurom, ktorý sa večer čo večer teší na sledovanie ďalšieho sexuchtivého páriku. Pokiaľ nebudete z kina hneď v prvých minútach vyhodení, minimálne si vychutnáte jeho ironicky dvojznačný pohľad, akonáhle sa po „dvojitom predstavení“ rozsvietia svetlá. A ako sa pri sledovaní takmer akéhokoľvek žánru parádne zahrajete? Úplnou rozohrievacou klasikou je ručná masáž a samozrejme orálne láskanie, pri čom pre ženy bude praktické obliecť si pre túto príležitosť dlhšiu sukňu a nohavičky tentokrát nechať doma. Následne záleží na tom, ako veľmi ste ohybní a fyzicky zdatní. Keď sa v sedačke jeden z vás troška položí, môže si na neho partner/ka sadnúť bez toho, aby niekto poňal podozrenie. Alebo sa ohne cez prednú radu sedačiek. Pri troške šikovnosti je teoreticky možná aj poloha z boku a skúsenejší vášniví milovníci „kinematografosútry“ pôjdu vo svojej vynaliezavosti isto ešte ďalej. Pokiaľ ste nenašli svoje obľúbené miesto alebo také, kde by ste si priali splniť si svoje sexuálne fantázie, nezúfajte. Vzhľadom k nastávajúcemu ročnému obdobiu sme zatiaľ vynechali sex v prírode, ale ani o ten nezostane ochudobnení. A pokiaľ ste už skúsení matadori a všetko zmienené ste si v živote strihli už niekoľkokrát? Potom verte, že si vždy môžete do kabelky či batohu zbaliť na vaše výlety za riskantnejšou rozkošou mnohé erotické hračky a my vám rozhodne máme v tomto ohľade čo ponúknuť.

Čím si spestriť svoj "pobyt vonku"?

Adelaida
Adelaida je milovníčka erotických pomôcok, obvyklých aj neobvyklých praktík a akýchkoľvek prekvapení. Tak ako miluje život a víno, tak sa vyžíva v testovaní erotických hračiek.
Ďalšie články autora Adelaida