💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Ako na sex v kúpeľni?

Nezdá sa vám niekedy, že už posteľové hrátky začínajú byť trochu nuda? Mne áno, lenže nie som taká odvážna, aby som na to skočila niekde vonku. Maximálne tak v lese, kde človek zase riskuje odhalenie psíčkarmi a hrajúcimi sa deťmi. Existuje však celkom jednoduchý spôsob, ako si hrátky, či už sa jedná o tie osamote, alebo s partnerom, okoreniť a nemusíte navyše riskovať nepozvaných hostí (ak to práve nie je vaša erotická fantázia). Ide o premiestnenie intímnych aktivít na nové miesto - do kuchyne, do obývačky, alebo do kúpeľne. A práve kúpeľňa sa v lete môže stať akousi oázou, kde vám nebude horúco, takže si budete môcť tieto chvíle vychutnať aj v tridsaťstupňových horúčavách.


Opýtala som sa pár ľudí okolo seba, či sa radi hrajú v kúpeľni, lenže odpoveď bola prevažne záporná. Prečo?
* Nepohodlie (tvrdé povrchy).
* Zmývanie prirodzenej lubrikácie.
* Starosti, kam s ejakulátom.
* Pri dlhšom pobyte vo vani rozmočená koža.

... toto boli hlavné dôvody, prečo moji známi hrátky v kúpeľni či sprche odmietajú. A ja vám teraz ponúknem možnosti, ako tieto podmienky upraviť, aby ste si sex práve v tejto miestnosti mohli užiť na maximum. Nebudú chýbať ani tipy na aktivity, ktoré tu mám vyskúšané a rada sa im oddávam.

Nepohodlie?

Prvou a povedala by som, že aj hlavnou komplikáciou hrátok v kúpeľni je tvrdosť povrchov. Pokiaľ si napustím vaňu a ľahnem si do nej, býva to pohodlné a keď navyše prizvem napríklad vibračnú hračku, nie je problém. Ten nastáva až v okamihu, keď si chcem užívať v inej polohe alebo s partnerom. Skúste si vo vani polohu na štyroch... veľmi to nejde. A oprieť sa postojačky o umývadlo či sprchovací kút by tiež mohlo skončiť pošmyknutím. Osobne teda svoje kúpeľňové aktivity upravujem tak, aby neboli príliš fyzicky náročné- dôležitá je predovšetkým stabilita, pretože úrazy z pádov a tvrdých nárazov nie sú v tejto časti domu ničím neobvyklým ani pri bežnom umývaní, nieto ešte pri sexe. Pokiaľ vaša kúpeľňa disponuje väčšou vaňou, máte vyhrané. Tam si totiž urobíte perfektné pohodlie ako sama, tak aj vo dvojici. Partner si do nej môže sadnúť napríklad tak, aby mal opretý chrbát, vy sa mu posadíte medzi nohy a tie svoje mierne roztiahnete. On vás môže stimulovať rukou či hračkou, zatiaľ čo vám bude láskať perami šiju. No neznie to lákavo?
V prípade, že máte k dispozícii iba sprchovací kút, nezúfajte, aj tam sa dajú zažiť zmyselné chvíľky! Vhodná je napríklad veľmi intímna poloha lotosu, keď partner sedí v tureckom sede a vy na ňom čelom k nemu, obkročmo. Alebo čo tak pripevniť si pod seba dildo s prísavkou, nasadnúť naň a užívať si, zatiaľ čo na vás zhora budú dopadať kvapky vody? Dildo s prísavkou je všeobecne úžasná vec do kúpeľne - dá sa pripevniť prakticky ku všetkým povrchom, ktoré sa tu nachádzajú, takže sa s ním dá krásne vyhrať. Za zmienku stojí určite aj spoločná sprcha v stoji - využite ju ako horúcu predohru, alebo naopak nežnú starostlivosť po sexe.

Lubrikačný gél je základ!

Ďalšou často spomínanou kúpeľňovou komplikáciou je zmývanie prirodzenej lubrikácie. Či už sa jedná o masturbáciu s využitím dilda, vibrátora do vagíny alebo o klasickú partnerskú penetráciu, nie je to vo vode práve jednoduché. Asi každý z nás zažil pokus o sex vo vani alebo napríklad v mori, kedy prakticky nebolo možné penis dostať na miesto určenia. Áno, niektorí ľudia to riešia tak, že použijú väčšie množstvo lubrikačného gélu. Napríklad gély na silikónovej báze oproti tým na vodnej báze oveľa lepšie kĺžu a to aj vo vodnom prostredí. Lenže aj tak sa mi zdá, že penetrácia pod vodou za veľa nestojí a je lepšie si ju nechať na súš. Do vagíny sa navyše dostáva dosť vody, ktorá by sa do nej dostávať vôbec nemala. Vaginálne prostredie je samočistiace a voda ho skôr narúša, obzvlášť ak by ho mala omývať pravidelne.

Mne osobne teda v kúpeľni vyhovujú hlavne nepenetračné aktivity, ako je spomínaná stimulácia partnerom vo vani, alebo masturbácia s hračkou na klitoris a penetráciu preferujem skôr posediačky v nenapustenej vani či sprchovacom kúte, alebo s využitím dilda s prísavkou. Je to bezpečnejšie aj vzhľadom na vyššie spomínané riziká úrazu. Aj tak je tu vhodné pri vaginálnej aj análnej penetrácii použiť viac lubrikantu, než ste zvyknutí.

Kam s ejakulátom?

Nejako mi nikdy nenapadlo, že by osud ejakulátu mohol byť problémom, nedávno sa mi však zveril kamarát, že presne toto často rieši, keď si užíva súkromné ​​chvíľky vo vani. Nechce ejakulovať do vody, príde mu to nechutné. Ak je v tej istej vani zároveň aj jeho partnerka, je tu navyše riziko otehotnenia. Situácia sa dá riešiť buď ejakuláciou do vreckovky, ktorá bude pripravená na okraji vane, alebo použitím kondómu. Ďalej je možné využitie masturbátora typu Fleshlight alebo vákuovej pumpy a ejakulovať priamo do pomôcky, ktorú po orgazme dáte bokom a vyčistíte neskôr v umývadle.
So ženským ejakulátom znečistenie ani otehotnenie nehrozí, naopak býva kúpeľňa ideálnym miestom na squirt- nepremáčate si posteľ, gauč, ani parkety.

Rozmočená pokožka

Poslednou komplikáciou kúpeľňových radovánok, ktorú opýtaní priatelia spomínali, je rozmočená koža na prstoch, žmolkujúca a následne suchá, popraskaná koža. Na toto odporúčam zvláčňujúce kúpeľové oleje. Zabránia vysychaniu a aspoň sčasti ochránia citlivú pokožku. Pokiaľ navyše budete svoje hrátky situovať do sprchovacieho kúta alebo do priestoru kúpeľne a pokožka tak nebude stále ponorená do vody, nebude následne tak vysušená. Nič nepokazíte premazaním celého tela po osušení výživným krémom či olejom.

Môžem vôbec vo vani používať hračky?

Už keď som bola malá, tak som si do vane rada nosila autíčka, loptičky a ďalšie hračky. Vydržalo mi to aj do dospelosti a zastávam názor, že správny relaxačný kúpeľ sa nezaobíde bez malého vibrujúceho spoločníka. Najčastejšie si do vane beriem vibrátor na klitoris alebo podtlakový stimulátor, napríklad Satisfyer Love Breeze alebo Lelo Sila. Zistila som taktiež, že je veľmi fajn si pre hry vo vode zaviesť vopred niečo do zadočku. Mojimi obľúbencami sú pre tieto účely predovšetkým vibračné análne kolíky od Satisfyera - Lolli plug a Backdoor lover, ktoré ponúkajú niekoľko vibračných režimov a dá sa s nimi teda dosť vyhrať, zatiaľ čo sa venujem svojmu klitorisu.

Pokiaľ neviete, či svoju obľúbenú hračku môžete používať vo vode, nahliadnite do príbalového letáku alebo informácií na stránkach sexshopu, kde ste ju zakúpili. Erotické pomôcky sa v zásade delia na tri typy:

- Pomôcky, ktoré by nemali prísť vôbec do kontaktu s vodou- také často už na prvý pohľad spoznáte podľa toho, že majú klasickejší vzhľad alebo jednoduché otváranie na výmenu batérií. Sem patrí napríklad klasické vibračné vajíčko, ktoré je s ovládaním spojené káblikom. Samotné vajíčko opatrne umyť môžete, ovládač však nie. Rovnako tak pri niektorých masážnych hlaviciach je možné umývať iba hlavicu bez rukoväte. Väčšina pomôcok sa samozrejme umyť dá, pri týchto nevodeodolných ide často iba o niektorú ich časť.
- Vodeodolné pomôcky- tie možno omývať pod tečúcou vodou, nesmú sa však ponoriť pod hladinu. Sem patria hlavne vibrátory na batérie, ale aj rad ďalších pomôcok. Preto sa pred použitím vo vani vždy uistite, že je pomôcka vodoTESNÁ, inak riskujete jej nevratné poškodenie.
- Vodotesné pomôcky- také môžete bez obáv používať vo vani bez toho, aby ste riskovali ich pokazenie. Tieto pomôcky sa ešte delia na kategórie podľa kvality utesnenia, čo by vás mohlo zaujímať, ak by ste ich pod vodou chceli používať dlhšiu dobu alebo vo väčších hĺbkach. Pre bežné potreby vám však postačí jednoduché rozdelenie na nevodeodolné, vodeodolné a vodotesné pomôcky.

Tak ako, stane sa kúpeľňa dejiskom vašich budúcich intímnych chvíľ?

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Grinding alebo vráťme sa do detstva Malý, ale šikovný: Stimulátor DAME Eva Satisfyer Tri Ball alebo trojnásobná dávka slasti Objavte kúzlo mäkkých pomôcok značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasicky králiček v novom kabátiku Yoni vajíčka - zázrak, alebo hrozba? Porovnávanie generácií Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Prečo si zaobstarať menštruačný disk Ziggy Cup? Luxusné hýčkanie stimulátorom Mea Must-have kúsok v šuplíku? Luxusná masážna hlavica Dokonalá príprava na análny sex? Análny dilatátor! Kushi alebo japonský vankúšik rozkoše Stimulátory klitorisu: aký je rozdiel medzi Satisfyerom, Womanizerom a ďalšími? Nečakaná sila Svakom Pulse Pure Morská panna vás poteší hneď na niekoľko spôsobov Dream Toys Vivre Gigi alebo prekvapenie v nohavičkách Dotyk luxusu so Shunga Aiko Moja prvá skúsenosť s elektrosexom Maximálne zacielenie s Twirling Fun od Satisfyer Z podtlakového stimulátora Melo sa vám roztrasú kolená Kladivko Aphojoy Orgasm 2v1 alebo dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dychberúca sila broskyňového vibrátora Elegantné vajíčko MELO roztancuje Váš bod G Magic Motion Vini: Vajíčko, ktoré s vami rado vyrazí von Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Ako vlastne fungujú? Satisfyer Top Secret + - Vaše tajomstvo v nohavičkách Uhorka, ktorú by bolo do šalátu škoda Dildo alebo vibrátor? Univerzálny sprievodca svetom erotických hračiek Dlhá cesta k orgazmu, ktorá sa vyplatila