Partner of Notino
Chcem podporiť libido
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Dotyk luxusu so Shunga Aiko

Klitoriálny vibrátor kanadskej značky Shunga ma nadchol. A nielen preto, že mám slabosť pre vibrátory s uškami. Shunga vyrába krásne a predovšetkým kvalitné produkty, ktoré vás uchvátia už pri vybaľovaní z krabice svojím nápaditým dizajnom, inšpirovaným Japonskom minulých storočí. Možno poznáte ich masážne oleje a sviečky, avšak len nedávno začali vyrábať práve erotické pomôcky, ktoré rozhodne stojí za to vyskúšať.

Balenie a vycibrený design vibrátora

Prvá vec, ktorá ma na Shunga Aiko zaujala, bolo jej umelecky ladené balenie zobrazujúce geishu s vejárom. Po otvorení magnetického krytu na mňa ako vo vitríne pozerala ona elegantná, malinovo ružová pomôcka v tvare podkovy. Z jednej strany je hladká, z druhej má mriežkovaný povrch. Ide samozrejme o 100 % bezpečný lekársky silikón, ktorý má tú úžasnú vlastnosť, že sa naň nelepia baktérie a nie je porézny. V mieste, kde sa obe ramienka zbiehajú, je hračka ozdobená kúskom zlatého ABS plastu s logom značky.

Balenie ďalej obsahuje hodvábne čierne vrecúško na uskladnenie, USB nabíjací kábel a užívateľský manuál. Pred prvým použitím sa všeobecne odporúča vibračné erotické pomôcky nabiť, ja som však neodolala a vyskúšala som Aiko hneď. Umyla som ju teplou vodou s jemným umývacím gélom, osušila a hneď v ten večer ma doviedla k orgazmu – ale o tom neskôr.

Funkcie stimulátora SHUNGA AIKO

Aiko je vibrátor určený na vonkajšie dráždenie, a to najmä klitorisu. Využiť ho ale môžu aj muži, ktorým sú vibrácie príjemné na penise, hrádzi alebo v okolí análneho otvoru. Veľa zábavy si s touto chytrou pomôckou užijete aj v páre – je ako stvorená na dráždenie všelijakých erotogénnych zón, dobre sa drží a je skladná. Pri súloži nebude prekážať, takže sa s ňou môže žena sama kdekoľvek po tele stimulovať, napríklad v pozícii na štyroch, alebo jej partner môže dráždiť klitoris, zatiaľ čo prstami masíruje bod G alebo poskytuje rimming (uspokojovanie análnej oblasti ústami).
Ako sa Aiko ovláda? Na boku sa nachádzajú dve tlačidlá – jedným pomôcku zapnete a prepínate ním jednotlivé programy, druhým meníte intenzitu vibrácií. Na výber máte z 10 nápaditých režimov, z ktorých každý môže mať päť úrovní intenzity. Pri prepínaní režimov sa mení farba kontrolky tlačidla. Na cesty sa vám bude hodiť funkcia zamknutia tlačidiel, ktorú aktivujete aj deaktivujete stlačením a podržaním spodného tlačidla na 8 sekúnd.

Pokiaľ máte rady hrátky vo vani alebo sprche, bude Aiko ideálnou voľbou, pretože sa jedná o úplne vodotesnú pomôcku. To sa hodí aj pri jej umývaní - pre dôkladnú očistu rada niekedy napúšťam umývadlo teplou vodou s jemným gélom, kde vodotesné hračky následne riadne poumývam. Použiť je možné aj dezinfekčný sprej na erotické pomôcky, ktorý obvykle stačí utrieť handričkou. Čo sa týka samotného používania, odporúča výrobca gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu jemného silikónového povrchu.

Moja skúsenosť

Keďže tento tvar vibrátorov patrí k mojim najobľúbenejším, nemohla som sa dočkať, až si večer urobím pohodlie a vyskúšam Aiko na vlastnej koži. Ako som už spomenula, veľkou prednosťou tejto hračky je jej multifunkčnosť. Prvé teda prišli na rad moje bradavky, ktoré majú vibrácie všeobecne veľmi rady. Prechádzala som cez ne oboma špičkami pomôcky a hrala sa s jednotlivými režimami. Potom som cez bruško prešla na vnútorné strany stehien a následne na vulvu, ktorú som dlho provokovala prikladaním hračky k veľkým pyskom ohanbia a následným návratom na stehná. Keď som sa konečne dostala priamo k svojej jóni, horela už nedočkavosťou.
V manuáli aj v galérii na webe je pri Aiko obrázok, na ktorom pomôcka stimuluje klitoris tak, že ho zviera medzi svojimi dvoma ramienkami. To je pravdepodobne tá najlepšia cesta k orgazmu pre väčšinu z nás, ja som ale zástankyňou čo najväčšieho experimentovania s hračkami, aby som zistila, či predsa len nenájdem nejaký nevšedný spôsob využitia pre seba na mieru. U Aiko som takýchto spôsobov našla hneď niekoľko. Ramienkami môžete jazdiť okolo klitorisu zhora aj zdola, z hladkej strany aj z tej stimulačnej, textúrovanej. Môžete nimi trieť pozdĺžne obe strany klitorisu, ale aj prechádzať cez neho. Cez pysky ohanbia, vaginálne ústie, ústie močovej trubice, hrádzu i konečník. Fantázii sa medze nekladú.
Experimentovať možno aj s polohami – klasika je poloha poležiačky na chrbte s nohami od seba. Tam obzvlášť odporúčam pred priložením vibrátora ešte druhou rukou roztiahnuť pysky, aby ste získali plný prístup k svojmu bodu rozkoše. Keďže sa ale v poslednej dobe mojou najobľúbenejšou masturbačnou pozíciou stala poloha ležmo na bruchu, vyskúšala som to takto aj s Aiko a výsledok bol dokonalý. Pod seba som si vložila menší vankúš, naň položila pomôcku a pohybom panvy sa o ňu otierala tak, aby klitoris jazdil medzi oboma ramienkami. Orgazmus prišiel rýchlo a bol priam explozívny.

A akú polohu s Aiko skúsite vy?
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka