Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Uhorka, ktorú by bolo do šalátu škoda

Skúšali ste niekedy použiť ako erotickú pomôcku ovocie alebo zeleninu? Podľa môjho prieskumu na instagrame je celkom časté, že ľudia experimentujú s banánmi, mrkvami či uhorkami – skoro tretina totiž odpovedala kladne. Nedivím sa, banány sú príjemne zahnuté a narastajú do rôznych veľkostí, takže si každý nájde to svoje. Uhorky, obzvlášť tie podomácky pestované, majú všelijaké tvary a hrúbky, ktoré môžu prinášať skvelé vaginálne orgazmy. No a stará dobrá mrkva je zase skvelá pre análnych začiatočníkov. Využívanie týchto plodov na erotické účely so sebou však prináša hneď niekoľko rizík, na ktoré si treba dať pozor:
  • Pochutina sa môže zlomiť, čo je nebezpečné obzvlášť pri análnom použití. Kamarátka pracujúca ako zdravotná sestra mi rozprávala, ako raz dorazil na pohotovosť pán so zlomenou mrkvou vo vnútri. Ako sa v panike stiahol, úlomok doputoval hlbšie do hrubého čreva a lekár ho musel chirurgicky odstrániť.
  • Na povrchu zeleniny či ovocia môžu byť vírusy, baktérie, plesne a ďalší nevítaní hostia.
  • Pokiaľ si zavedieme do vagíny sladké ovocie, napríklad ošúpaný banán, narúšame jej prirodzené kyslé prostredie a koledujeme si o kvasinkové či iné infekcie.
Pokiaľ sa chceme týmto nepríjemnostiam vyhnúť, mali by sme svoje prírodné dildo najskôr poriadne umyť, potom naň ideálne nasadiť kondóm a byť pri použití opatrní. Alebo si môžeme zaobstarať naozajstné dildo, ktoré ako ovocie či zelenina iba vyzerá, nehrozia nám s ním však žiadne komplikácie. Nemecká značka SelfDelve vyrába verné kópie rôznych druhov plodov a ja som mala možnosť jedno také vyskúšať na vlastnej koži.

Banán, paprika aj malina na liste

Z ponuky týchto krásnych, ručne vyrábaných plodín si vyberie skutočne každý. SelfDelve robí dildá v podobe baklažánu, šalátovej i záhradnej uhorky, banánu, papriky, mrkvy, kukurice, ale aj napríklad veľmi zaujímavú pomôcku, ktorá predstavuje malinu sediacu na ohnutom liste. Tá ponúka naraz klitoriálnu, vaginálnu aj análnu stimuláciu.

Dildá zaujímavých tvarov a farieb sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube. Tie klasické realistické môžu pôsobiť lacným dojmom a napríklad lezbické páry ich pravdepodobne neocenia. Aj ja dávam prednosť tým nerealistickým – masturbácia je vzácny čas, kedy sa venujem sama sebe a mužský úd, hoci umelý, pri tom byť nemusí. Navyše, na trhu je dnes nepreberné množstvo veselých farebných díld, ktoré majú buď klasický podlhovastý tvar, alebo predstavujú roh jednorožca, chápadlo či práve uhorku.

Ja som dostala na vyskúšanie zahnutú šalátovú uhorku. Prvé, čo mi napadlo, keď som ju prvýkrát uvidela, bolo: No teda, veď vyzerá úplne skutočne! Až som sa bála ju nechávať na stole, aby ju niekto nenakrájal do šalátu. Od švagrovej mamičky totiž dostávame raz za čas uhorky a cukety zo záhradky, ktoré bývajú presne takto zahnuté.

Rovnako ako napríklad pri rotujúcich vaginálnych guľôčkach Fellztoys Motion Love Balls ma veľmi potešilo úsporné balenie. Guľôčky som dostala v praktickej taštičke, v ktorej ich teraz skladujem, uhorka SelfDelve zase dorazila v plechovom boxe. Nemusím teda zbytočne vyhadzovať hromadu plastu a papiera, do ktorých je väčšina erotických pomôcok zabalená.

Pomôcka je vyrobená z kvalitného lekárskeho silikónu, má realistické pozdĺžne ryhy a jemné trblietky na povrchu. Je dlhá 27 cm. Rovnako ako klasická "šalátovka" má jeden koniec užší a druhý skôr oblý. Na penetráciu sa dajú použiť oba, ja som si obľúbila ten oblejší. Užší koniec by mohol byť vhodnejší pre análne zavádzanie, pretože sa postupne rozširuje. Priemer dilda je 4 cm, takže ho využijú skôr pokročilejší používatelia análnych pomôcok. Vhodné je ako pre ženy, tak pre mužov, ktorým obstará výdatnú masáž prostaty. V neposlednom rade si s uhorkou užijete veľa zábavy pri lezbických hrátkach, kedy každá z partneriek môže mať v sebe zavedený jeden koniec.

Lahôdka pre oblasť bodu G

Máloktoré silikónové dildo je natoľko zahnuté, aby bolo vhodné na dráždenie bodu G a preto na jeho stimuláciu používam predovšetkým dildá sklenené. Uhorka to však zvláda bravúrne. Je ohybná, ale zároveň dosť pevná na to, aby bolo možné s ňou dosahovať mokré orgazmy, pokiaľ viete, ako na to. Jej obdivuhodná dĺžka dovoľuje rozmaznávanie nielen tela bodu G, ale aj jeho najhlbšej časti, čiže cípu, ktorý býva veľmi citlivý.

Pre mňa osobne bolo tiež dosť vzrušujúce nechať si pomôcku zavedenú, zatiaľ čo som okolo nej sťahovala vaginálne svaly a zároveň sa pohrávala s klitorisom.

Ďalšou zaujímavou technikou môže byť jemné otáčanie zavedenej uhorky dookola – tak docielite masáže bodu G, vaginálnych stien, ale aj zadnej steny pošvy, ktorá susedí s konečníkom a jej stimulácia u mnohých žien vedie k zvyšovaniu prirodzenej lubrikácie.

Uhorka à la chameleón

Keďže som si o tomto zeleninovom dilde nečítala pred použitím žiadne detailné informácie, celkom ma prekvapilo, keď som po vysunutí z pošvy zaregistrovala zmenu farby tej polovice uhorky, ktorá bola zavedená. Je to tým, že povrch hračky obsahuje termochemické pigmenty, ktoré reagujú na zmenu teploty. Stačí zahriatie vo vagíne alebo vo vode a zo zelenej sa stane svetlejšia žltozelená. Doteraz som nemala pomôcku s takou vlastnosťou a musím povedať, že mi to príde ako veľmi originálny a zábavný nápad.

Dildo sa odporúča používať s lubrikantami na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu silikónového povrchu. Vzorka jedného takého značky Pjur je súčasťou balenia. Pred aj po prvom použití a po každom ďalšom použití nezabudnite hračku umyť teplou vodou s jemným umývacím gélom. Siahnuť môžete aj po dezinfekčnom spreji na erotické pomôcky, obzvlášť pokiaľ dildo používate análne.

Zhrnutie pre a proti

Uhorkové dildo by som odporučila každému, koho nudí to klasické v tvare mužského prirodzenia. Má zahnutý tvar, ktorý je ideálny na masáž bodu G alebo prostaty, zároveň je pružné a pomerne mäkké. Hlavnou výhodou je za mňa originalita a kvalita prevedenia. Dosť sa mi páči premenlivosť farby v závislosti od teploty a úložný box, v ktorom vám pomôcka príde. O žiadnom nedostatku neviem… aha, počkať, mám ho! Pokiaľ uhorku necháte niekde ležať, veľmi pravdepodobne sa do nej niekto zahryzne, vyzerá totiž naozaj šťavnato!
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka