💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Peachy Mini Beads: Dychberúca sila broskyňového vibrátora

Vibrátor Peachy Mini Beads značky You2Toys vás na prvý pohľad zaujme svojím roztomilým tvarom a pastelovo broskyňovou farbou. Po zapnutí určite aj výkonom, pretože na to, aký je malý, vie vibrovať skoro ako veľká masážna hlavica, pokiaľ zvolíte silnejší program. Navyše je neuveriteľne multifunkčný a tak by tento broskyňový krásavec určite nemal chýbať vo vašom intímnom šuplíku, ani v cestovnom kufri. Peachy je súčasťou celej kolekcie mini vibrátorov, ktoré vás rozhodne okúzlia.

Dômyselné korálkové prevedenie

Pokiaľ máte radi análne korálky, ale už ste pokročilejší a tie bežné sú na vás príliš malé, potom určite siahnite po týchto. Tie sa síce tiež postupne rozširujú, ale medzi prvým a posledným nie je taký veľký rozdiel. Už špička pomôcky je pomerne široká - má priemer 2,8 cm a najširšia spodná časť dokonca 4 cm. Použiteľná dĺžka je 13,3 cm. Ja ako análna začiatočníčka som Peachy Mini Beads do zadných dvierok vôbec neskúšala zavádzať, pokročilejší si ale určite prídu na svoje a to predovšetkým muži, pretože práve korálková úprava je ideálna na dráždenie prostaty.

A v tom je práve veľká výhoda tohto vibrátora - dá sa použiť análne aj vaginálne, na bradavky, klitoris, uzdičku aj na akékoľvek ďalšie miesta na tele. Navyše má veľmi príjemný silikónový materiál so špeciálnou povrchovou úpravou soft touch a elegantný spodný diel z ABS plastu vo farbe ružového zlata. Skrátka je tak krásny, že by som si ho pokojne iba vystavila na poličku ako dekoráciu. Ale vráťme sa k použitiu. Množstvo klasických vibrátorov, ktoré sú určené predovšetkým na vaginálnu stimuláciu, má dosť slabé vibrácie. Ja osobne tak či tak používam dovnútra radšej nevibračné hračky za súčasnej vibračnej stimulácie klitorisu, lenže Peachy vibruje tak skvele, že mám dilemu, či ho zavádzať dovnútra, alebo dráždiť zvonku klitoris. Už pri základnom nastavení je nadpriemerne silný, nieto ešte keď zvolíte ďalšie režimy. Dohromady ich pomôcka ponúka desať. Väčšina z nich je taká výdatná, že pokiaľ ju položíte na zem, bude sa sama hýbať a točiť sa dookola.

Spoločník na cesty

Vďaka svojej veľkosti a rozmanitosti využitia je Peachy ideálny na cestovanie. Zmestí sa do každej kozmetickej taštičky a pretože disponuje funkciou uzamknutia tlačidiel, nehrozí, že by sa po ceste sám zapol. Navyše je pomerne tichý, takže by ho cestujúci pravdepodobne aj tak nepočuli. Sama som si ho vzala cez víkend na chatu, kde celý čas vydržal bez nutnosti nabitia, aj keď som sa s ním hrala dva večery po sebe dosť dlho, takže mám overené, že sa na cesty naozaj hodí.

Jediná chybička je, že nie je vodotesný, takže hrátky vo vani nepripadajú do úvahy. Je iba vodeodolný, takže ho môžete umyť pod tečúcou vodou (v prípade análneho použitia je vhodné pridať jemné intímne mydlo a potom hračku ešte postriekať dezinfekciou na erotické pomôcky) alebo využiť na sprchové radovánky. Pokiaľ nebude ponorený, nič sa mu nestane.

Rovnako ako pri iných silikónových hračkách výrobca odporúča používať spolu s Peachy Mini Beads lubrikačné gély na vodnej báze, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu jemného povrchového materiálu. Mne sa osvedčil napríklad gél Just Glide Bio, ktorý sa predáva aj v prevedení na análne použitie (Just Glide Bio Anal). Účinne zvlhčí sliznice a vydrží dlhšie bez vysychania.

Jemný, ale dráždivý

Ako vyzeralo testovanie produktu? Ako som už spomenula, análne som Peachy vôbec nevyužila. Síce má v názve slovíčko Mini, aj tak je to pre začiatočníkov podľa môjho celkom obor. Najprv som vyskúšala, či svojimi vibráciami zaujme môj klitoris, čo sa podarilo. Nielen že sú vibračné programy fakt silné, ale aj samotný korálkový tvar hračky krásne stimuluje klitoris aj jeho okolie. Zároveň s vonkajším dráždením nie je zlé využiť nejaké dildo alebo análnu hračku. Osvedčilo sa mi zasúvať nevibračné pomôcky do vagíny alebo zadočku, pokiaľ zároveň vibračne stimulujem klitoris a naopak, pokiaľ mi niečo vibruje vo vnútri, použiť na klitoris trebárs len navlhčené prsty. Tak docielim to, že vnímam rôzne druhy stimulácie naplno a odlišujem, odkiaľ jednotlivé vnemy prichádzajú.

Potom prišla na rad vagína, kam som Peachy zasúvala so súčasným tlakom na bod G. Tu sa opäť osvedčil hrboľatý tvar pomôcky, pretože som čoskoro pocítila nutkanie na squirting. Okrem tohto klasického spôsobu vaginálnej penetrácie som hračku skúsila ešte postaviť na stoličku, obkročmo na ňu nasadnúť a užívať si podobne ako pri polohe "na koňa". Tento spôsob obvykle umožňujú iba dildá - avšak tým, že má Peachy plochý spodok, je možné postaviť ho kamkoľvek. Vzhľadom na dĺžku hračky na ňu možno nasadať na doraz, čo sa u väčších vibrátorov alebo díld nedá, alebo mne osobne to nejde bez toho, aby to už pocitovo nebolo príliš. Samozrejme som využila pomôcku aj ako dildo, teda s vypnutými vibráciami, a pritom si stimulovala klitoris iným vibrátorom. To mi ale nakoniec pripadalo ako nevyužitie potenciálu, ktorý Peachy má. Jeho vibračné programy sú totiž také skvelé, že by bola škoda ich nezapínať. A tak môžem nakoniec povedať, že najlepší spôsob, ako túto krásnu hračku využiť, je buď klitorálne spolu s dildom alebo análnym kolíkom, alebo vaginálne, kedy sa môžem navyše prstami hrať s klitorisom.

Malé zhrnutie

Peachy Mini Beads je roztomilý vibrátor, ktorý je možné využiť mnohými spôsobmi. Medzi jeho najväčšie plusy patrí hebučký silikónový povrch, zaujímavé vibračné režimy, originálny tvar a nádherná farba. Jediným mínusom je pre mňa skutočnosť, že nie je vodotesný a nemožno ho teda ponárať do vody. Pokiaľ by som hračku používala análne, bola by mínusom určite aj šírka špičky, ktorá sa pravdepodobne zavádza do zadočku o niečo horšie ako u iných análnych pomôcok. Táto oblejšia špička je ale zase pre mňa osobne veľmi príjemná na dráždenie bodu G alebo klitorisu.

Rozhodne sa jedná o kúsok, ktorý sa pohybuje vo veľmi rozumnom cenovom rozmedzí, a na to, že nie je vôbec drahý, dokáže priniesť veľa rozkoše a tiež zábavy.

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Články