💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Malý, ale šikovný: Stimulátor DAME Eva

Ak hľadáte hračku, ktorá zvládne stimulovať zvonku klitoris pri sexe alebo použití dilda možno ste už skúsili vibračný krúžok na penis. Ja teda áno, lenže mi nevyhovovalo, ako pri prírazoch ,,buchá“ do klitorisu a skôr ma tlačil, než privádzal k orgazmu. Preto Evu považujem za dokonalý vynález. Značka Dame Products, ktorá Evu a ďalšie zaujímavé pomôcky vyrába, bola založená v roku 2014 dvoma ženami- sexulogičkou a inžinierkou. Možno preto sú ich výrobky tak vymakané – ženy vedia lepšie než muži, čo urobí dobre ďalším ženám. Pomôcky Dame sú vysoko kvalitné, mávajú minimalistický a napriek tomu luxusný design a príjemné tlmenejšie farby.

O čo ide?

Dame Eva je malý vibrátor veľmi netypického tvaru, ktorý mi pripomína chrobáka. Má malé, postupne sa rozširujúce telíčko a dve packy. Tie slúžia k tomu, aby pomôcka držala na mieste. To je na tom to skvelé – nemusíte si nič na klitorise pridržiavať, pretože Eva tam drží úplne sama! Jej ramienka sedia zakliesnuté vnútri veľkých pyskov ohanbia a vy tak máte ruky voľné pre partnera alebo sebapotešenie. Možno vás napadá, že predsa každá máme trocha iný tvar vulvy a teda aj pyskov. To napokon napadlo aj mňa, ale môžem Vám povedať, že Eva podľa mňa sadne takmer každej žene. Jej nôžky sú ohybné a naviac je ju možné si ju vložiť medzi pysky rôznymi spôsobmi – nôžkami hore, nôžkami dole, dopredu aj dozadu. Osobne som to skúsila tak aj tak a zakaždým to bolo skvelé.
Čo sa mi veľmi páči, je rozhodne balenie a jeho obsah. Vždycky ma poteší, keď vnútri krabice nie je ,,len“ hračka a prípadne nabíjací kábel, ale tiež ďalší predmet, ako napríklad sáčok na uskladnenie alebo obrázkové nápady na použitie. Po otvorení krásnej modrej krabičky s nápisom ,,Dame Eva, hands free vibrator“ na vás vykúkne nielen ona roztomilá pomôcka, ale tiež akási základňa, vnútri ktorej sa Eva nabíja, USB kábel, ktorý sa k základni pripája, letáčik s pokynmi, samolepka s logom značky a látkový sáčok. Všetko to vyzerá veľmi pekne a ja som mala hneď sto chutí utekať vibrátor vyskúšať. Najprv som ale dala Evu nabíjať, čo sa napokon kvôli životnosti batérie odporúča pred prvým použitím u všetkých dobíjacích pomôcok.

Funkcie a použitie

Evu som po nabití dôkladne umyla pod prúdom teplej vody s kvapkou intímneho umývacieho gélu. Niekedy pomôcky vykúpem, čo je možné urobiť aj s Evou, je totiž vodotesná. Pre extra dočistenie před prvým použitím som použila ešte dezinfenkčný sprej na erotické pomôcky. Pretože je Eva vyrobená z jemného lekárského silikónu, výrobca v prípade použitia lubrikantu odporúča ten na vodnej báze, ja som ale napoužila žiadny, aby mi držala lepšie na mieste. Gél využijete skôr v prípade, že by ste s hračkou po intímnych miestach prechádzali namiesto vloženia medzi pysky.

Vibrácie sa ovládajú jediným tlačidlom, ktoré je na ,,hlavičke“ pomôcky. Stačí ho krátko stlačiť a ste na prvej intenzite, ktorá je veľmi nežná a tichá. Opätovným stlačením sa dostanete na druhú intenzitu, ktorá je o niečo výdatnejšia a osobne mi vyhovovala najlepšie. Tretia je už dosť silná a tiež celkom hlučná – tú som využila, keď som cítila, že sa blížim k orgazmu.

Prvé, čo ma napadlo, keď som Evu uvidela, bolo: Ako sa to akože používa? Vyššie som už spomínala, že sa pomôcka vkladá medzi psyky. Ale čo potom? Odpoveď znie, čokoľvek chcete. Myslím, že jej primárny účel je hands-free klitoriálne potešenie pri sexe. Prevažnej väčšine žien totiž k vyvrcholeniu vaginálna stimulácia nestačí, takže sa Eva stala súčasťou boja proti orgasm grap (orgazmickej priepasti medzi pohlaviami). Eva nemusí byť využitá len pri klasickom penetračnom sexe, skvelo sa hodí aj na análny sex alebo napríklad ako vzrušujúci doplnok k rimmingu. Ja som ju ale využila iba pri masturbácii a aj tak sa hneď zaradila medzi moje obľúbené hračky. Je totiž neuveriteľne kúzelná a tiež praktická. Napríklad pri použití dilda. Keď sa chcete sústrediť na masáž bodu G a nechce sa vám ,,obstarávať“ zároveň ešte klitoris. Rovnako tak pri análnych hrátkach. Alebo keď máte radi grinding (trenie sa o erotické pomôcky či iné predmety). Alebo keď chcete len tak ležať, hladiť si prsia a nechať Evu robiť svoju prácu. Pre ešte intenzívnejšiu stimuláciu je skvelé do nej ľahko zatlačiť prstom – to môže konieckoncov urobiť aj partner.

Táto inovatívna pomôcka sa dá tiež radiť medzi vibrátory do nohavičiek, pretože je možné vziať si ju na prechádzku do prírody alebo napríklad na rande, bez toho, aby ktokoľvek tušil, akú slasť práve zakúšate. Minimálne prvá vibračná intenzita je totiž natoľko tichá, že si nič nevšimne ani cestujúci v autobuse, ktorý sedí priamo vedľa vás.

Mám si ju zaobstarať?

Myslím si, že Eva je úplne vhodným kandidátom na luxusný darček pre partnerku, kamarátku aj sestru, ale hlavne pre seba samú! Je krásna, má príjemný povrch, ergonomický tvar, jednoduché ovládanie, jemné aj drsnejšie vibrácie, veľa možností využitia… Pre koho naopak nie je vhodná? Najskôr pre ženy s veľmi malými psykami, pretože by im nemusela medzi nimi držať. Je potrebné povedať, že aj tak nájde využitie, ale predsa len má byť od podstaty hands-free a tak by bolo dobré, keby držala.
A osobne som s Evou veľmi spokojná a zažila som jej pričinením už niekoľko krásnych orgazmov.
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Články