Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

Kladivko Aphojoy Orgasm 2v1 alebo dvojitá dávka slasti

Hľadáte multifunkčnú pomôcku, ktorá zvládne stimulovať klitoris tlakovými vlnami, ale zároveň poslúži aj ako klasický vibrátor? Potom je hračka Aphojoy Orgasm 2v1 presne pre vás. Vyzerá trošku ako kladivko - jeho horná časť je zakončená vystúpeným nasávacím náustkom, spodná časť, teda rukoväť, sa dá použiť ako klasický vibrátor, na vonkajšie aj vnútorné použitie. Ja by som dokonca povedala, že má toto kladivko aj tretiu funkciu, ktorá spočíva v stimulácii klitorisu pomocou výstupku vzadu za náustkom. Celkovým vzhľadom Aphojoy ľahko pripomína Satisfyer Pro 2, hlavne svojím bielym, okrúhlym náustkom. Ten však nedisponuje vibrujúcou rukoväťou.

Výdatná podtlaková stimulácia

Pomôcky fungujúce na princípe podtlakových vĺn sú teraz veľmi obľúbené. Bodaj by nie, ich použitie je veľmi jednoduché a účinné. Pokiaľ máte citlivejší klitoris, môže chvíľku trvať, než si nájdete ten správny spôsob použitia, pretože pri priložení priamo na jeho žaluď by dráždenie mohlo byť až príliš intenzívne. Pokiaľ naopak máte citlivosť nižšiu a bežné vibrátory sú pre vás málo účinné, podtlaková stimulácia bude to pravé orechové. Náustok jemne nasaje tkanivo, či už sa jedná o klitoris, miestečko nad ním, okolo neho, alebo napríklad bradavky a tlakové vlny ho potom stimulujú. Pri Aphojoy stimulátore môžete voliť medzi troma stupňami intenzity tlakových vĺn, čo je pomerne málo, ale musím povedať, že už základný stupeň je tu dosť výdatný.

Pokiaľ by som mala podtlakovú funkciu tejto pomôcky porovnať napríklad s už spomínaným Satisfyerom Pro 2, tak okrem toho, že má Satisfyer viac stupňov intenzity (11), o niečo menej nasáva. To sa mi na Aphojoy páči asi najviac. Priložíte na náustok napríklad palec a ten ho naozaj nasaje. Tvar a celkový vzhľad náustku sú ale u týchto značiek takmer rovnaké, u oboch je príjemný na dotyk a vyrobený z lekárskeho silikónu.

Výkonné vibrácie

Zatiaľ čo rukoväť Satisfyera je plastová a nie je určená na vnútorné použitie, Aphojoy je celý hodvábne silikónový a jeho spodná časť sa dá zavádzať do vagíny, alebo u pokročilejších - do análika. Je dlhá 14 cm a na konci zosilnená, čo je ideálny tvar na dráždenie bodu G (u pánov na dráždenie prostaty alebo takzvaného bodu P). Na jednej strane sa nachádzajú tri ovládacie tlačidlá, ktoré sú ale natoľko ploché, že pri penetrácii nijako nezavadzajú. Na prostrednom sa nachádza staré známe jabĺčko. Tým sa hračka vypína a zapína. Stačí, keď ho dlho podržíte. Horné tlačidlo je určené na ovládanie náustku, čiže intenzity podtlakových vĺn, spodným je možné prepínať medzi vibračnými programami rukoväte. Spolu je ich 8 a už tá prvá je pomerne silná.

Pokiaľ máte zapnuté podtlakové vlny náustku a chcete spustiť vibrácie, stlačením spodného tlačidla sa vám zároveň automaticky vypne podtlaková funkcia. To nevadí a naopak je to praktické, pretože vzhľadom na tvar pomôcky aj tak nemôžete stimulovať vagínu a klitoris zároveň.

Do perín, do vane aj na cesty

Stimulátor Aphojoy je plne vodotesný! Ja som to samozrejme využila, pretože si myslím, že masturbácia vo vani je dosť nedocenená záležitosť. Napustila som si vaňu plnú voňavých bubliniek, zapálila sviečky a pripravila svoje nové kladivko na poličku. Pretože vďaka vode trochu drhne, tak sa vo vani všeobecne venujem skôr klitorisu, pri tejto pomôcke som teda využila práve podtlakovú časť. Treba povedať, že je to úplne iný zážitok, než na suchu.

Nasávací náustok sa dá ľahko zložiť a umyť, rovnako ako u niektorých Satisfyer produktov. Vhodné je použiť jemnejšie intímne mydlo, ktoré nepoškodí silikón, na záver môžete pomôcku ešte postriekať dezinfekčným sprejom na hračky (napríklad PjurMed). V náustku niekedy po umytí zostáva voda, preto je potom dobré nechať pomôcku pár hodín položenú náustkom dole napríklad na uteráku.

Povedala by som, že Aphojoy je presne ten typ hračky, ktorý si človek vezme na dovolenku. Je totiž dva v jednom a tým pádom ušetrí priestor! Keď budete večer ležať v posteli na hotelovej izbe, tak sa bude hodiť mať ju po ruke, či už dostanete chuť rozvibrovať svoj klitoris, dráždiť ho intenzívnymi tlakovými vlnami, alebo zažiť pocit dokonalého naplnenia pri zasunutí dovnútra.

Malé zhrnutie

Stimulátor značky Aphojoy je veľmi elegantná, multifunkčná hračka, ktorú by som odporučila predovšetkým náročnejším ženám. Disponuje troma stupňami intenzity tlakových vĺn, ktoré sú všetky oproti iným podtlakovým pomôckam dosť výdatné a ôsmimi vibračnými programami, ktoré sa týkajú podlhovastej rukoväte - tá sa dá využiť ako vibrátor na klitoris, do vagíny, aj do zadočku. Osobne mi táto pomôcka sadla, ale keďže mám veľmi citlivý klitoris, sú na mňa jej tlakové vlny občas až veľmi intenzívne. Preto pri masturbácii prichádza Aphojoy obvykle na rad až po inej hračke, ktorá môj klitoris pripraví na silnejšie pocity. Ocenila by som teda širší výber podtlakových funkcií. Inak nemám čo vytknúť a môžem pomôcku odporučiť.

Prajem veľa zábavy!
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka